Luxusní bižuterie může být krásným dárkem

0

2015-12-02 Banner-Dokonalá krása-A

Už jste přemýšlela, co si budete přát k letošním Vánocům? Nebo se spíše poohlížíte po vhodném dárku pro svou maminku nebo babičku? Pro ty nejkrásnější dárky nemusíte sahat hluboko do peněženky. Podívejte se například po luxusní bižuterii.

Nádherné překvapení s elegancí drahých kovů

V každé ženě se ukrývá kousek romantické duše a nic ji nepotěší víc, než vkusně zabalený úžasný šperk. Krásný a nápaditý šperk s odleskem zlata nebo stříbra a jiskřivou elegancí boušených zirkonů s pečlivě vybroušenými fasetami je přesně tím pravým dárkem. Skutečně potěší a zároveň nezruinuje vaši peněženku. Opravdu kvalitní bižuterie nezahanbí dárce ani obdarovaného. Musíte ale vybírat u ověřených dodavatelů. My doporučujeme společnost Gold Design.

Svému oboru opravdu rozumí. Na jejich stránkách najdete jen tu nejkvalitnější bižuterii vybraných vzorů a pečlivého zpracování. Žádné levné šmuky, výhradně luxusní silnovrstvě pokovená bižuterie, kterou díky pečlivému zpracování a detailnímu provedení od zlatých nebo stříbrných šperků prakticky nerozeznáte.

Elephants zlato a stříbro-750x750

Bižuterie, která nekoroduje

Pro levnou bižuterii je i čistá voda obávaným strašákem, který ji navždy znehodnotí. Šperkům z www.goldes.cz naopak pravidelné sprchování svědčí, stejně jako těm z ryzího zlata či stříbra. Voda smývá z jejich povrchu zbytky agresivního potu, který díky obsaženým chemikáliím dokáže strukturu šperku pomalu a nenápadně narušit.

Luxusní vzhled šperků od Gold Design není jen pomíjivým pozlátkem. Nanášená vrstva zlata je 50-100x silnější než u levných šperků (u řady EXCLUSIVE je to dokonce 200x) a její povrch navíc chrání legování ušlechtilými prvky. Ve stejné kvalitě jsou vyráběny i šperky postříbřené a z chirurgické oceli. Použité zirkony jsou pečlivě broušeny a směrovány tak, aby vstřebávaly a odrážely co nejvíce světla a stejně precizně jsou vyvedeny i strassové šperky.

Flover korunka Strass  500x259pix-500x350

O vysoké kvalitě nabízených šperků hovoří i recenze od mnoha spokojených zákazníků. Přesvědčit se můžete i vy ZDE.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno