Jak udělat domácnost útulnou a zároveň bezpečnou?

0

Vybavujete pokoj Vaším dětem a stále se nemůžete rozhodnout, který dětský koberec pořídit? Váš výběr se jistě bude odvíjet podle toho, zda máte doma holčičku nebo chlapečka. Útulně a současně hezky však může vypadat také pokoj smíšených sourozenců.

 

Dětské koberce znovu hitem

Zatímco dříve rodiče v zájmu zdraví svých dětí koberce z domácností spíše odstraňovali, dnes jdou opět do módy. Již dávno totiž neplatí, že by koberce byly lapačem prachu a vyvolávačem alergií. V současné době je naopak trendem dětské pokoje koberci vybavovat. Na trhu jsou dostupné kobercové textilie z moderních syntetických materiálů s jedinečnými antistatickými vlastnostmi, které prach odpuzují. Jak jste si pravděpodobně všimli, velkou oblibou dětí je hrát si na zemi. Koberce s vysokým vlasem tak chrání Vaše děti před nechtěným uklouznutím i nachladnutím. Mnohé dětské koberce vzbuzují v dětech touhu po hraní i podporuje rozvoj fantazie.

 

Kde koupit červený koberec?

Pestrou škálu nejrůznějších dětských koberců za výhodné ceny můžete pořídit v e-shopu společnosti Vopi. V sortimentu zboží www.vopi.cz/detske-koberce/ najdete dětské koberce s nejoblíbenějšími motivy dětských her i animovaných postaviček. Rovněž populární postavičky z dětských filmů zdobí dětské koberce od Vopi. Malý kluci jistě ocení možnost prohánět se svými angličáky na koberci v podobě měst s infrastrukturami. Od Vopi můžete mít koberec v dětském pokoji, ale také například v obývacím pokoji nebo v předsíni. Do moderně zařízených domácností padnou jako ulité především červené koberce. Hledání vysněného koberce bez stresu zaručuje použití nového konfigurátoru. Díky němu najdete přesně takový koberec, jaký jste si vždy přáli.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno