full screen background image

Víc jak polovinu podlahových ploch vytíráme doma špinavou vodou?

Zamysleli jste se někdy nad tím, kdy vytíráme čistou vodou a kdy už ne? Jestliže vytíráte plochy doma mopem nebo dokonce klasickým hadrem, pak si jistě povšimnete, kdy už je voda kalná a je ji potřeba vyměnit. Ale většinou chcete dokončit alespoň toto zákoutí, nebo tuto část předsíně či pokoje a tak ke konci chtě nechtě vytíráme zakalenou nebo špinavou vodou. Ideální by bylo, aby se voda udržovala neustále čisté, ale jak na to?

Kärcher myslí nejen na to, aby bylo vše čisté, ale také na to, jak uspořit energii, vodu a čas. Proto vyvinul dalšího pomocníka, který zatočí se špínou na podlahách.

 

Bateriová podlahová myčka Kärcher FC 3 Cordless

Bateriová podlahová myčka Kärcher FC 3 Cordless vytírá vždy stále čistou vodou. K úklidu nepotřebujete nic víc, než jen ji a trochu čisticího prostředku. Zapomeňte na kbelík s min. 5 litry vody, který jste dosud běžně používali. Bateriová podlahová myčka funguje na jednoduchém principu. Rotující válce neustále zvlhčuje čistá voda, zatímco vytřené nečistoty jsou shromažďovány v nádobkách umístěných za válci. Podlahy jsou tak o 20 % čistší, než při použití běžného mopu

Štíhlá konstrukce myčky FC 3 Cordless zajišťuje bezproblémovou práci pod nábytkem i její pohodlné uložení bez velkých nároků na místo. Otočný kloub se postará o snadné čištění krajů i rohů. Jelikož myčka vodou neplýtvá, nebudou podlahy příliš mokré a uschnou za pouhé 2 minuty. Myčku můžete používat zcela bez starostí na různé typy tvrdých podlah, dokonce i na parkety a nemusíte se bát ani vytírání v blízkosti podlahových lišt, které mohou být na vlhkost citlivější. Výkonná lithium-iontová baterie poskytuje maximální volnost pohybu, jelikož lze vytírat zcela nezávisle na elektrických zásuvkách. A intuitivní LED kontrolka průběžně informuje o stavu baterie.

 

Doporučená cena: 7290 Kč

Více informací naleznete na www.karcher.cz nebo se pojďte podívat, jak zkouší úklid naši blogeři a blogerky na www.svetcisteni.cz
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *