Jak v sobě probudit jaro? Vyzkoušejte erotickou masáž

0

Jste bez energie, nejraději byste po probuzení šli zase spát a chuť na milování je v nedohlednu? Ať už trpíte jarní únavou nebo se ve vás bouří hormony, možná jen potřebujete malinko povzbudit. Co třeba vyzkoušet smyslnou masáž?

V hlavní roli tantra

Každý z nás jistě slyšel pojem tantra masáž. Ta opečovává nejen tělo, ale i duši. U této masáže se pracuje se sexuální energií a láskyplnými doteky, které mohou vaše tělo povzbudit i nabudit. Můžete se nechat hladit jemnými pírky, kožešinami či jinými materiály, díky kterým se krásně uvolníte a prokrvíte celé tělo.

Masáž čtyř rukou pro smyslný zážitek

Pokud si chcete dopřát velmi luxusní zážitek, doporučujeme využít čtyřruční masáž. Tento jedinečný zážitek vám zprostředkuje dokonalé uvolnění a dokáže podpořit i lymfatický systém. Dvě masérky spojují prvky několika druhů masáží a pomocí vonných olejů, prstů, předloktí a loktů promasírují celé tělo a dostanou vás do blažených stavů.

Oddejte se japonské masáži

Už jste slyšeli o nuru masáži? Tato tradiční japonská masáž dokáže skvěle uvolnit, a to díky speciální technice masírování. Po nanesení nuru gelu, který se využívá místo běžných aroma olejů, vás masérka nemasíruje pouze dlaněmi, ale celým svým nahým tělem. Tato technika je velmi oblíbenou a vyhledávanou metodou, kdy pocítíte naprostou smyslnost a erotiku.

Hýčkání intimních partií bez červenání

Co víc povzbudí muže i ženy, než masáž intimních oblastí? I když se to může zdát poněkud zvláštní, můžete si nechat namasírovat i své intimní partie. Masáž joni, tedy vagíny či penisu je velmi příjemným zážitkem, který si ale nepleťte se sexuální službou. I masáž těchto partií má totiž svá pevná pravidla, která zaručují naprosté uvolnění v bezpečném prostředí salonu.

Doufáme, že jsme přinesli pár nevšedních tipů pro zajímavé masáže, které dopřejí pocit naprostého uvolnění a nabudí celé tělo. Odhoďte tedy stud a vyzkoušejte nějakou z nich bez náznaku zčervenání.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno