Ozdobte si zahradu krmítky a domečky pro berušky i včelky

0

Pokud máte to štěstí, že vlastníte u domu zahradu, či jezdíte na chalupu, můžete si prostředí kolem sebe zkrášlit různými domečky a krmítky, díky nimž vám bude veseleji a prospějete zvířátkům i hmyzu kolem nás. Které to jsou a pro které zvířata či hmyz jsou určeny?

Malé a krásné dřevěné domečky pro berušky, včely a jiný hmyz

Na webových stránkách finecase.cz najdete krásné malé hmyzí hotely, v nichž najdou úkryt hmyzí kamarádi různých druhů.

Vybrat si můžete třeba Wildife World hmyzí domek s pozorovací lupou. Domek je určen pro různý hmyz, často v něm nachází útočiště slunéčka sedmitečná, včelky samotářky ale i další. Schovat se zde mohou jak při nepříznivém počasí na chvíli, tak dlouhodobě k rozmnožení se tak i k přezimování.

K domečku je přibalena i sada pro pozorování hmyzu, plastový průhledný kelímek na bezpečný odchyt a přenos hmyzu. Je teleskopický, přenášený hmyz skvěle zvětší. V zavíracím víčku je lupa pro zajímavější pozorování chyceného hmyzu. A dně kelímku pak měřítko v cm. Jistě zabavíte na dlouhé chvíle děti od tří let věku.

Krásný je i domek pro berušky a včelky samotářky s beruškou na přední straně a červenou stříškou, nebo krmítko pro veverky, ke kterému dostanete 1 kg krmiva zdarma.

Nakrmte ptáky funkčním krmítkem

Možná se vám také stalo, že jste chtěli dopřát zobání v zimě ptákům, ale oni na to vaše krmítko nechtěli létat. Na finecase.cz najdete ptačí krmítko ANNA, set krmítko SAM + 3 lojové koule nebo Singing Friend Ptačí krmítko SAM na 3 lojové koule. Do každého z uvedených se budou chodit menší i větší ptáčci rádi nasytit. Stačí pověsit je někde do bezpečí na kraj koruny stromu, kde na ně nebude moct kočka nebo jiný predátoři.

Podívejte se na kompletní nabídku finecase.cz a oživte vaši zahradu s pomocí domků pro hmyz nebo praktických krmítek pro ptáky.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno