Jak vybrat dárek? Horoskop pomůže!

0

Udělat někomu radost lze různými způsoby. Někdy postačí vlídné slovo, pochvala či objetí, jindy zase potěší drobný dárek – maličkost, kterou můžete věnovat i jindy než k narozeninám, svátku nebo k Vánocům. Při jejím výběru se řiďte znamením zvěrokruhu obdarovaného a nemůžete šlápnout vedle.

 

Ohnivá znamení

Berani jsou zvídaví a aktivní tvorové, radost jim udělá každá drobnost, kterou ještě neznají – jsou to totiž věční „hračičkové“.

Na nákladné dary, velká gesta a majestátné věci si potrpí lidé ve znamení Lva. Věnujte jim proto něco, díky čemu mohou zazářit. Hodně si potrpí také na svůj vzhled.

Střelci jsou veselé, zvídavé a společenské povahy. Milují zábavu, humor a legraci všeho druhu, proto si je nejvíce získáte vtipnými dárky. Neurazí je ani kanadské žertíky.

 

Vodní znamení

Rakům se dárky vybírají velmi obtížně, protože nejsou příliš povídaví a sdílní. Budete se tak muset snažit odhalit jejich skrytá přání sami. Hodně jsou ale zatížení na minulost a „staré dobré časy“.

Štíři jsou specifické bytosti, které jsou přesvědčeny o své jedinečnosti. Chcete-li jim něco věnovat, budete muset trochu více popřemýšlet. Nemusíte utratit všechny vaše úspory, ba naopak, radost jim udělají i levné dárky, které je nadchnou a probudí jejich silnou představivost.

Také lidé ve znamení Ryb jsou záhadní a tajemní. Zapomeňte na to, že byste jim udělali radost nějakou praktickou věcičkou, potrpí si totiž na osobní a s velkou péčí vybírané dárky.

Zemská znamení

Býci milují luxus a nákladné dary, kterými by se mohli chlubit a být na ně patřičně hrdí. Proto na nich nešetřete – poznají to.

Kozorozi si rádi rozšiřují své obzory. Potrpí si na kousky, které jsou nejen pěkné, ale zároveň také prakticky použitelné. Všímejte si toho, co je momentálně baví a od toho se „odpíchněte“.

Lidé ve znamení Panny jsou rození praktici – sáhněte proto po věcech, které budou mít i nějaké praktické využití. Rozhodně to však neznamená, že byste jim měli věnovat sadu kuchyňských utěrek.

 

Vzdušná znamení

Blíženci milují překvapení všeho druhu, čím více bude dárek originální a netradiční, tím lépe. Oplýváte-li kreativitou a manuální zručností, můžete jim zkusit i něco vyrobit.

Patrně nejlehčí je udělat radost Vahám. Nezáleží jim totiž na tom, kolik jste do nich investovali, ani jestli jste se přesně trefili do jejich vkusu. Mají rády překvapení, a tak s nadšením přijmou cokoli – od klasických až po vtipné dárky.

Vodnáři jsou tak trochu bytosti z jiné planety, nepředvídatelní a originální. Chcete-li je zaujmout, věnujte jim něco nezvyklého, zábavného a mimořádného. Něco, co ještě neznají a z čeho zůstanou úplně „paf“.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno