full screen background image

Moderní madlo jako vstřícné podání ruky

Aby vstupní dveře každého moderního domu měly svůj šmrnc, bylo by příhodné mít u nich zajímavé madlo a kování. Přece jen je to první, s čím se u vstupu do svého bydlení setkáváme. Dalo by se říci, že je to první seznamovací dotyk, stejně jako podání ruky. Již pro daný fakt by tento kontakt měl být příjemnou záležitostí s tím, že se budeme těšit na otevření dveří do našeho oblíbeného prostoru.

 

Madla nebo koule? Jak je libo!

Kvalitní madla na dveře, a to v různých designech, velikostech a provedeních si dnes jistě vybereme dle své libosti, ale důležité je sladit madlo s historizujícím designem nebo si pořídit madlo určené k moderním dveřím. Madlo může být i oboustranné. Většinou jsou nabízená dveřní madla určena pro interiérové i exteriérové použití. Dveřní madla jsou zajímavým doplňkem nejen pro vchodové dveře. Zjednodušují každodenní používání např. vchodových a vstupních dveří. Moderně doplní také garážová vrata či vedlejší garážové dveře. Jednoduchá montáž a dlouhá životnost je výsadou především nerezových nebo hliníkových madel.

Koule na dveře také může být důležitou součástí designu našich vchodů do domů či bytů. Koule na dveře se vyrábí v provedení otočná koule nebo pevná koule. Také dveřní koule jsou určeny pro interiérové i exteriérové použití – dokonce je lze použít i na vstupní dvoukřídloubránu. Dveřní koule jsou nevšedním doplňkem našich dveří a celkový dojem z nich je velice moderní. Luxusní povrchové úpravy a perfektní funkčnost zajištuje kvalitní užívání.

Kdo to klepe na vrátka?

Teď už se jen můžeme těšit na návštěvu nebo na svůj příchod z práce domů. A abychom si náležitě mohli vychutnat otevření dveří, nezapomeňme si pořídit takové kování na dveře, které bude pro náš vchod nejefektivnější.

Kování na dveře tedy rozhodně budou důležitou součástí vstupních dveří, bylo tomu tak v minulosti a bude to tak dnes i zítra. Neměla by jednoduše chybět na žádných vstupních nebo vchodových dveřích. Je překvapivé, jak krásně může kování na dveře působit a doplnit tak ráz našeho domu. Stačí si vybrat z mnoha zajímavých designů. Teď je jisté, že když si s naším bytem budeme podávat ruku v podobě

madla či koule na dveře velmi často a velmi rádi, tak spokojené budou také naše dveře.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *