full screen background image

Jak vypadá ideální bydlení podle vašeho horoskopu

Přemýšleli jste někdy, jak může vaše datum narození ovlivnit vaše preference v zařizování interiéru? Bydlení podle horoskopu vám napoví, co se jakému znamení zvěrokruhu líbí a co je pro něj typické. Možná budete překvapeni a v daných textech se poznáte.

 

Beran

Ideální bydlení podle Berana je pohodlné a funkční. Veškeré úpravy v bytě si chce Beran dělat svépomocí, často tak vyrábí nábytek, montuje podlahové krytiny a všechno si dokáže rychle a jednoduše opravit. Miluje odstíny červené a ty jsou často v bytě nebo v domě vidět. Nábytek si vybírá obyčejný, dokáže jej však vylepšit a dodat mu šmrnc a také patinu.

 

Býk

Oblíbeným zařízením v bydlení Býka je nábytek z masivu, který je vyrobený na míru. Býk rád ukazuje, že na vybavení svého interiéru použil větší množství financí, nebojí se mírné okázalosti a rád investuje do kvality. Vidět u něj můžete také masivní dřevěné podlahy, tlumené a pastelové barvy, velká křesla nebo rohovou sedačku, které zabírá velkou část místnosti.

 

Blíženec

Není překvapením, že Blíženci milují vzdušné bydlení a prostor. Vyhovuje jim bydlení v industriálním prostoru, staré továrny jsou pro něj splněným snem. Zde nesmí chybět závěsná houpací síť, spousta polštářků a zajímavá hra barev. Blíženci si také potrpí na sezení na zemi, vhodné jsou tedy ekologické podlahy Purline, které vydrží všechno, co má Blíženec v plánu ve svém bydlení podnikat.

 

Rak

Citlivé znamení Raka potřebuje útulný a klidný prostor, kde se může setkávat se svou rodinou. Rak má rád barvy, pestrost a mnohdy zkombinuje i zdánlivě nezkombinovatelné. Ideální bydlení je v rustikálním, zdobném a dekorativním stylu. Od dřevěné podlahy, přes zdobný nábytek, až po barevnost v doplňcích.

 

Lev

Lvovi se právem přezdívá Král zvířat. Tento král potřebuje i svým bydlením ukázat, že je vládce. Miluje barvy, zlato, sluneční svit a kvalitu i pohodlí. Lev zbožňuje dekorace, obrazy, fotografie rodiny a to vše ve zlatých rámech. Můžete u něj vidět kvalitní nábytek, luxusní doplňky a dlouhodobou investici do bydlení.

 

Panna

Praktické znamení Panny, které si potrpí na pořádek, ocení minimum dekorací a lapačů prachu. V ideálním případě si vybere část dřevěných podlah, část laminátových a část vinylových podlah. Nebojí se ani ekologických podlah Purline, které jsou praktické a funkční. Panna však mají rádi i přírodní materiály, kombinaci kovu a skla.

 

Váhy

Váhy dávají přednost funkčnímu a vcelku strohému zařízení bydlení. Neměla by však chybět pohodlná postel, ideálně se zdravotní matrací. Často si Váhy potrpí i na prostor, kde mohou hostit své milé a donekonečna jim vyprávět svá moudra. Velkým nedostatkem bydlení Vah je mírná neútulnost, a to i přes množství vystavených dekorací a ozdobných předmětů.

 

Štír

Jako jediné znamení dokáže Štír vytvořit tajemný prostor, který vás bude děsit a lákat zároveň. Přitom si v interiéru u Štíra nevšimnete ničeho tak odlišného a zvláštního. Nábytek, závěsy i dřevěná podlaha jsou běžným vybavením mnohého bydlení. Možná tento pocit zvláštního napětí dodává právě tajuplná osobnost Štíra.

 

Střelec

Bydlení Střelce poznáte na první pohled. Střelec miluje velké prostory, velký nábytek i velkou postel. Potřebuje mít kolem sebe dostatek úložného prostoru, obrovské místnosti, kde může sedět na ekologické podlaze, velký stůl na psaní a kreslení a také dekorace, které dělají z jeho bydlení útulný domov.

 

Kozoroh

Někdy až příliš strohý a konzervativní Kozoroh dokáže vytvořit zajímavý a přátelský prostor, kde se budete cítit opravdu dobře. Nechybí rukodělné výrobky, fotografie a doplňky, které ve vás vyvolají pocit tradičního bydlení a sounáležitosti s rodinou. Kozoroh miluje krb, dřevěné obložení, nábytek a i dřevené podlahy.

 

Vodnář

Znamení Vodnáře má rádo praktické, čisté bydlení, které však velmi často stěhuje a navrhuje do různých jiných podob. Spoustu věcí si dokáže ušít, postavit a vytvořit sám, mnohdy vás překvapí, jak svěže a lehce může taková domácnost Vodnáře vypadat. Funkcionalismus, a minimalismus má v kombinaci s útulností zvládnutý na jedničku.

 

Ryby

Posledním znamením zvěrokruhu jsou vnímavé Ryby, které si potrpí na detaily. Nábytek by měl být funkční, ale zároveň pohodlný a nevadí ani trocha extravagance. Podlahy by měla být vždy příjemné na dotek, hřát jako dřevěné podlahy a lehce se umývat. Postel je věčný neduh tohoto znamení, často mu totiž postačí jen matrace na zemi nebo sedací pytel.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *