Jak vypadá ideální bydlení podle vašeho horoskopu

0

Přemýšleli jste někdy, jak může vaše datum narození ovlivnit vaše preference v zařizování interiéru? Bydlení podle horoskopu vám napoví, co se jakému znamení zvěrokruhu líbí a co je pro něj typické. Možná budete překvapeni a v daných textech se poznáte.

 

Beran

Ideální bydlení podle Berana je pohodlné a funkční. Veškeré úpravy v bytě si chce Beran dělat svépomocí, často tak vyrábí nábytek, montuje podlahové krytiny a všechno si dokáže rychle a jednoduše opravit. Miluje odstíny červené a ty jsou často v bytě nebo v domě vidět. Nábytek si vybírá obyčejný, dokáže jej však vylepšit a dodat mu šmrnc a také patinu.

 

Býk

Oblíbeným zařízením v bydlení Býka je nábytek z masivu, který je vyrobený na míru. Býk rád ukazuje, že na vybavení svého interiéru použil větší množství financí, nebojí se mírné okázalosti a rád investuje do kvality. Vidět u něj můžete také masivní dřevěné podlahy, tlumené a pastelové barvy, velká křesla nebo rohovou sedačku, které zabírá velkou část místnosti.

 

Blíženec

Není překvapením, že Blíženci milují vzdušné bydlení a prostor. Vyhovuje jim bydlení v industriálním prostoru, staré továrny jsou pro něj splněným snem. Zde nesmí chybět závěsná houpací síť, spousta polštářků a zajímavá hra barev. Blíženci si také potrpí na sezení na zemi, vhodné jsou tedy ekologické podlahy Purline, které vydrží všechno, co má Blíženec v plánu ve svém bydlení podnikat.

 

Rak

Citlivé znamení Raka potřebuje útulný a klidný prostor, kde se může setkávat se svou rodinou. Rak má rád barvy, pestrost a mnohdy zkombinuje i zdánlivě nezkombinovatelné. Ideální bydlení je v rustikálním, zdobném a dekorativním stylu. Od dřevěné podlahy, přes zdobný nábytek, až po barevnost v doplňcích.

 

Lev

Lvovi se právem přezdívá Král zvířat. Tento král potřebuje i svým bydlením ukázat, že je vládce. Miluje barvy, zlato, sluneční svit a kvalitu i pohodlí. Lev zbožňuje dekorace, obrazy, fotografie rodiny a to vše ve zlatých rámech. Můžete u něj vidět kvalitní nábytek, luxusní doplňky a dlouhodobou investici do bydlení.

 

Panna

Praktické znamení Panny, které si potrpí na pořádek, ocení minimum dekorací a lapačů prachu. V ideálním případě si vybere část dřevěných podlah, část laminátových a část vinylových podlah. Nebojí se ani ekologických podlah Purline, které jsou praktické a funkční. Panna však mají rádi i přírodní materiály, kombinaci kovu a skla.

 

Váhy

Váhy dávají přednost funkčnímu a vcelku strohému zařízení bydlení. Neměla by však chybět pohodlná postel, ideálně se zdravotní matrací. Často si Váhy potrpí i na prostor, kde mohou hostit své milé a donekonečna jim vyprávět svá moudra. Velkým nedostatkem bydlení Vah je mírná neútulnost, a to i přes množství vystavených dekorací a ozdobných předmětů.

 

Štír

Jako jediné znamení dokáže Štír vytvořit tajemný prostor, který vás bude děsit a lákat zároveň. Přitom si v interiéru u Štíra nevšimnete ničeho tak odlišného a zvláštního. Nábytek, závěsy i dřevěná podlaha jsou běžným vybavením mnohého bydlení. Možná tento pocit zvláštního napětí dodává právě tajuplná osobnost Štíra.

 

Střelec

Bydlení Střelce poznáte na první pohled. Střelec miluje velké prostory, velký nábytek i velkou postel. Potřebuje mít kolem sebe dostatek úložného prostoru, obrovské místnosti, kde může sedět na ekologické podlaze, velký stůl na psaní a kreslení a také dekorace, které dělají z jeho bydlení útulný domov.

 

Kozoroh

Někdy až příliš strohý a konzervativní Kozoroh dokáže vytvořit zajímavý a přátelský prostor, kde se budete cítit opravdu dobře. Nechybí rukodělné výrobky, fotografie a doplňky, které ve vás vyvolají pocit tradičního bydlení a sounáležitosti s rodinou. Kozoroh miluje krb, dřevěné obložení, nábytek a i dřevené podlahy.

 

Vodnář

Znamení Vodnáře má rádo praktické, čisté bydlení, které však velmi často stěhuje a navrhuje do různých jiných podob. Spoustu věcí si dokáže ušít, postavit a vytvořit sám, mnohdy vás překvapí, jak svěže a lehce může taková domácnost Vodnáře vypadat. Funkcionalismus, a minimalismus má v kombinaci s útulností zvládnutý na jedničku.

 

Ryby

Posledním znamením zvěrokruhu jsou vnímavé Ryby, které si potrpí na detaily. Nábytek by měl být funkční, ale zároveň pohodlný a nevadí ani trocha extravagance. Podlahy by měla být vždy příjemné na dotek, hřát jako dřevěné podlahy a lehce se umývat. Postel je věčný neduh tohoto znamení, často mu totiž postačí jen matrace na zemi nebo sedací pytel.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno