Jak získat peníze na akční výprodeje?

0

Zimní výprodeje patří mezi nejočekávanější období roku v obchodní sféře, na které se těší spotřebitelé i samotní prodejci. Hodnota zboží letí prudce dolů, za účelem vyprázdnění skladů se rapidně snižují ceny, marže klesají na minimum.  Doslova na dračku jde všechno, na čemž visí cedulka „sleva“ a „v akci“, aby se uvolnilo místo novým produktům.

Lidé, coby zákazníci, nejenže na tyto výzvy prodejců slyší, ale obchodní akce sledují a vyhledávají. Koupit za lepší cenu se dá prakticky cokoliv. Stačí mít jen dostatek peněz. Aby byl kupující na výprodej dokonale připraven a nemusel řešit nedostatek cash flow, vyplatí se zažádat o střednědobou půjčku.

Ta dokáže poskytnout finanční injekci 10 – 150 tisíc korun za výhodných podmínek. S úrokem od 0% a RPSN od 12,8% získáte optimální nastavení pro čerpání hotovosti okamžitě po podpisu smlouvy. O úvěr lze zažádat on-line formou pomocí interaktivního formuláře na webových stránkách TOMMY STACHI.

Peníze na cokoliv

Peníze z půjčky můžete použít na cokoliv, bez udání důvodu. Neplatíte žádné poplatky za vyřízení, podmínky smlouvy jsou jasné a přehledné. Ke sjednání nepotřebujete ručitele, ani majetek k zástavě. Úvěr můžete kdykoliv předčasně splatit zcela zdarma. Pomocí elektronické kalkulačky může každý žadatel vyhodnotit vstupní i výstupní kritéria, zjistit kolik peněz přeplatí i konkrétní výši měsíční splátky.

Půjčka od TOMMY STACHI je vhodné řešení pro každého, kdo si chce splnit své sny a svá přání, rád nakupuje a nenechá si utéct mezi prsty možnost nakoupit výprodejové zboží za skvělé ceny. Půjčte si jen tolik, kolik opravdu potřebujete. Zvažte výši jistiny, kterou dokážete splácet. Včasné splacení půjčky vám pomůže vytvořit pozitivní úvěrovou historii. Pokud se přesto dostanete do finanční tísně a nebudete moci půjčku řádně splácet, ihned poskytovatele úvěrů informujte. Vždy se totiž dá najít vhodné řešení dané situace.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno