Jaké spotřebiče musíte mít v kuchyni

0

Pokud patříte mezi vášnivé gurmány a milovníky skvělého jídla, určitě oceníte skvěle vybavenou kuchyň. Víte, jaké kuchyňské spotřebiče vám urychlí a zároveň zjednoduší práci? Inspirujte se a pořiďte si chytré pomocníky.

Topinkovač a toustovač

Tito dva kuchyňští pomocníci by neměli v žádné kuchyni rozhodně chybět. Topinkovač oceníte nejen při přípravě slané nebo sladké snídaně, ale také při přípravě topinek k domácímu tataráku nebo krutonů do polévky.

Toustovač je skvělým pomocníkem při přípravě rychle svačiny nebo také plnohodnotné večeře. Velkou výhodou je možnost připravit v tomto spotřebiči i jiné pokrmy než přímo toasty. Vyzkoušet můžete zapečené tortilly, případně kuřecí kapsy plněné sýrem a rajčaty.

Multifunkční mixér

Jedním z největších pomocníků je také mixér. A to ať už se jedná o stolní mixér RM-206, který můžete nechat přímo na kuchyňské lince a používat jej denně nebo třeba ruční mixér, který používejte při přípravě pomazánek a také polévek.

Mixér je skvělým pomocníkem i při přípravě příkrmů pro děti nebo skvělých domácích paštik. Smoothie mixér RM-1500B oceníte, pokud chcete část svých pokrmů nahradit zdravou alternativou mléčných nebo ovocných koktejlů.

Varná konvice

Varná konvice by měla být součástí každé kuchyně. Pokud nemáte kvalitní a profesionální kávovar, díky konvici připravíte rychle a jednoduše skvělou kávu. Konvici oceníte také při převařování vody, případně při přípravě čaje. Velkou výhodou je také možnost ohřát si vodu dřív než v hrnci, když připravujete rýži, těstoviny a další pokrmy při kterých se používá horká a vroucí voda.

Odšťavovač

Praktickým pomocníkem pro rychlou přípravu zdravých pokrmů je i odšťavovač. Pomocí něj připravíte chutné ovocné a zeleninové šťávy s vysokým obsahem vlákniny. Velkou výhodou je využití i zbylých kousků ovoce a zeleniny, ze kterých se dá upéct koláč nebo se dá připravit zdravá polévka. Vyberte si šnekový nízkootáčkový odšťavovač OS-149, díky kterému snadno zpracujete i kořenovou zeleninu a další druhy tvrdší zeleniny a ovoce.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno