Razítka na oblečení vám usnadní život, jaká je jejich životnost?

0

Pokud vaše dítko navštěvuje mateřskou školku, školu, zájmové kroužky či se chystá na tábor nebo školu v přírodě, je třeba jeho oblečení náležitě označit. To samé se týká i jeho vybavení, školních potřeb a hraček. Naštěstí už nemusíte veškeré věci zdlouhavě nadepisovat jménem dítěte. Díky razítku na oblečení budete mít výrazně usnadněnou práci.

Ztracené věci jsou minulostí

Razítka na oblečení – textil ocení každá maminka, jelikož už není zapotřebí jméno dítěte nadepisovat, vyšívat či nažehlovat. Jednoduše a rychle ho natisknete během pár vteřin, a to na jakýkoliv druh oblečení. U nalezeného oblečení a vybavení se tak snadno identifikuje, kterému dítku patří. A vy se tak nebudete muset hroutit nad tím, že je zapotřebí koupit zase nové.

Jak to funguje?

Razítko na textil si necháte vyrobit online s tím, že kromě jména si zvolíte ještě obrázek, podle něhož i dítě předškolního věku svoje věci bez potíží pozná. Razítka jsou k dostání v originálním provedení, jimiž jsou kočička, sova, panda a pejsek. Razítkování a označování oblečení bude proto zábavou také pro děti. Stačí ho pouze lehce přitlačit a máte hotovo. S razítkem zhotovíte až 1000 otisků, které vydrží 50 pracích cyklů. Je doporučováno na všechny savé látky včetně bavlny a polyesteru.

Vydrží několik let

Velkou výhodou této jmenovky na oblečení je fakt, že po doplnění náplně můžete tisknout znovu a znovu. K první objednávce získáte náhradní náplň zdarma. Teď už jenom stačí o razítko správně pečovat. Znamená to, že po natisknutí na něj zpět nasadíte ochranný kryt. Díky tomu zabráníte vysychání a prodloužíte tak životnost razítka. Jakmile zaznamenáte, že otisk začíná blednout, doplníte náplň. Ta je k dostání nejen v černé, ale též v červené a modré barvě.

Proč se rozhodnout pro razítka na textil?

Jak už bylo zmíněno výše, usnadní vám práci a šetří čas. To oceníte zejména v případě sourozenců, u nichž označování oblečení jiným způsobem zabere klidně celé odpoledne. Jelikož jsou jmenovky pro děti voděodolné, bez problémů můžete prát oblečení v pračce. Ani sušička otisk nijak nepoškodí. Díky náhradním náplním s razítkem můžete tisknout roky, třeba celou školní docházku.

Jak používat?

Oblečení je zapotřebí položit na rovný tvrdý podklad. Poté zmáčkněte razítko a několik vteřin podržíte. A je hotovo! Obtisk nechte alespoň 1 den zaschnout, než oblečení vyperete. Po natištění opatřete razítko zpět krytkou, čímž zabráníte jeho vysychání. Důležité je skladovat ho ve vzpřímené poloze, a to krytkou směrem dolu. Inkoust zůstane napuštěný v razítku a následný otisk bude vždy jasný a ostrý. Pro jistotu razítko vložte do sáčku, neboť toto skladování rovněž pomůže k prodloužení životnosti.

Jak doplňovat inkoust?

V prvé řadě je třeba zdůraznit, že inkoust do razítek je zcela bezpečný a netoxický. Má certifikaci pro styk s lidskou pokožkou. Jakmile zaznamenáte, že razítko tiskne slabě, vyndejte z něho štoček. To je ta část razítka, která je napuštěna inkoustem. Na štoček nakapejte 5-10 kapek inkoustu, vraťte zpět a razítko postavte krytkou dolů. Též pomáhá, když razítko několikrát zmáčknete. Obecně se doporučuje do razítek na textil doplňovat inkoust pravidelně, a to přibližně 1× za 3 měsíce. Eliminujete tak riziko vyschnutí. Pokud k němu přeci jen dojde, stačí si objednat náhradní štoček a razítko opět můžete používat.

Jak označit tmavé oblečení?

Na tmavé oblečení jsou vhodné nalepovací jmenovky, které umístíte na nylonovou cedulku. Své uplatnění naleznou i pro další vybavení, jímž jsou penál, krabička na svačinu, láhev na pití atd. I jmenovky na oblečení můžete bez obav prát v pračce a sušit v sušičce.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno