Vybavte si koupelnu nábytkem, který naplní vaše potřeby a schová vše potřebné

0

Koupelna je místem, kde ve většině případů především ženy tráví spoustu času, avšak nejen péčí o sebe samé, ale také o další členy domácnosti. V koupelně je dále potřeba prát, skladovat špinavé prádlo a samozřejmě ji také udržovat v čistotě. Abychom všechny tyto činnosti prováděly co nejefektivněji, bude nám vyhovovat dostatek úložného prostoru, kde bude možné potřebnosti skladovat. Vybírejte nábytek na finecase.cz. Příjemně budete překvapeni nejen jeho vzhledem, ale také dostupnou cenou a v neposlední řadě jeho kvalitou.

Elegantní bílý nábytek

Pokud máte rádi spíše neutrální bílé tóny, jistě vám udělá radost bílý nábytek do koupelny, který nabízí kolekce SOGLIO. Najdete zde skříňku pod umyvadlo, která schová trubky a zároveň nabídne dvě prostorné police po celé délce skříňky. Výšku polic si můžete uspořádat dle svých vlastních preferencí. Jedna z možností nabídne spodní polici dostatečně vysokou tak, abyste zde mohli schovávat mycí prostředky desinfekci koupelny, či například prostředky sloužící k praní. Velikost výřezu je v případě této skříňky 20 x 15 cm, změřte si proto pečlivě rozměry koupelnového sifonu, aby zde skříňka pasovala.

Pro úschovu dalších produktů, například kosmetiky, dobře poslouží koupelnová skříňka s postranními šuplíky. Za dvířka je možné schovat zásobu ručníků nebo osušek, do šuplíků pak již zmíněnou kosmetiku. Výhodou šuplíků je, že potřebnou kosmetiku vidíte ze shora všechnu najednou a nebudete tak muset produkty různě předkládávat tak, jako když je máte umístěny v poličkách za sebou.

V neposlední řadě se vám bude hodit také koupelnová rohová police s 4 policemi o rozměru trojúhelníku 25 x 25 x 35 cm. Každá tato police má nosnost 3 kg, vy si tak budete moci ve sprše vyskládat všechny produkty, které pro péči o své tělo běžně používáte.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno