Jaké spodní prádlo mají muži na ženách nejraději?

0

Přemýšlíte, čím ozvláštnit společný večer? Nejste si jistá, co by vašeho partnera dokonale zaujalo? Chcete vsadit na jistotu, ale stydíte se ptát svých kamarádů nebo kolegů ve firmě? Nevadí. Tu nejtěžší práci jsme odvedli za vás a vyzpovídali skutečné muže. Otázka byla jednoduchá: jaké spodní prádlo se vám na ženách líbí nejvíce? A tady jsou nejčastější odpovědi!

 

Hlavně malé spodní prádlo!

Ano, chápeme že velké bavlněné kalhotky sahající až pod pupík jsou velmi pohodlné, ale v mužích takový pohled rozhodně žádnou roztouženou představu nevyvolává. Nemusíte si hned kupovat tanga, bohatě stačí i šikovně střižené bokové kalhotky se sladěnou podprsenkou. Body navíc pak naženete transparentními materiály v čele s oblíbenou krajkou.

 

Výstřih do V a a obtažené šňůrky

Takové spodní prádlo o vás říká, že zaručeně máte chuť na pořádnou akci. V černé či červené barvě dokonce navozuje představu tvrdého sexu, a vůbec si nemusíte pořizovat bičík nebo něco podobného. Podprsenky s hlubokým výstřihem navíc odvedou pánskou pozornost od jiných částí těla, které po Vánocích nemusí vypadat tak lichotivě jako jindy.

 

Panensky nevinná ve svůdné krajce

Muži jsou lovci a chtějí dobývat – ale také chránit. A krajkové podprsenky či kalhotky v bílé barvě v nich vyvolají přesně takové pudy. Takže jestli máte chuť na trochu romantiky a něžného milování, zahalte se do krajkového oparu. Jen pozor na kalhotky velkých rozměrů, jak jsme o tom už psali výše.

Naláká i výstřednost

Chcete svůj intimní šatník trochu okořenit? Držte se osvědčených evergreenů a vsaďte a tanga, podvazky nebo síťované doplňky. Jsou jsou rafinované přesně tak akorát, aby muže dokázaly svést a navíc vám budou určitě slušet.

Že chcete dát větší prostor fantazii? Pak vám ve skříní nesmí chybět elegantní saténové košilky Follia Intimo, vyrobené z kvalitních materiálů a zdůrazňující přirozenou krásu ženského těla.

Vyberte si z široké nabídky oblečení a spodního prádla v e-shopu Moda-pradlo.cz! Najdete tu ten nejlepší mix českých i světových značek a jejich jedinečných kolekcí. Objevte pestrý svět módy právě teď s výhodnými povánočními výprodeji!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno