Jako chameleon aneb měňte svůj vzhled pomocí brýlí

0

Doby, kdy jste se za nošení dioptrických brýlí museli stydět, naštěstí dávno pominuly. Dnes je můžete nosit hrdě s hlavou vztyčenou, stejně jako to dělají mnohé slavné osobnosti. Navíc s nimi můžete měnit váš vzhled stejně jako chameleon a ovlivnit tak, jak vás budou ostatní vnímat.

Když chcete působit seriózněji

Nejčastěji volíme dioptrické brýle v případě, že chceme působit seriózněji. Proto na ně nedají dopustit různí byznysmeni a lidé v manažerských pozicích, u nichž pozvedávají jejich profesionální image. V klasickém provedení bez obrouček nebo s celokovovými obrubami a v kombinaci s padnoucím oblekem se postarají o dokonalou vizitku. Působí elegantně, ale zároveň budí patřičný respekt. Nepoutají přílišnou pozornost, ale zároveň jsou nepřehlédnutelné. Zkrátka ideální kousek, díky kterému se pro ostatní stanete dobře zapamatovatelní.

Když chcete upoutat pozornost

Stále více přibývá lidí, kteří se za dioptrické brýle nejen nestydí, ale dokonce je promění v kousek, který stojí v centru pozornosti. Řídí se heslem: čím výstřednější, tím lepší. Extravagantní či atypické tvary obrouček, výrazné barvy, nevšední kombinace, futuristické designy. Cílem je zkrátka být vidět za každou cenu. Nejčastěji tyto modely volí mladí, nezávislí lidé, kteří se chtějí odlišovat, bouřit proti zavedeným stereotypům a nechybí jim pořádná dávka odvahy.

Když si nechcete lámat hlavu

Pokud si nechcete lámat hlavu nad tím, jestli jsou brýle vhodné na konkrétní příležitost, nebo jestli dokonale vyniknou k vybranému outfitu, pak sáhněte po transparentních neboli průhledných obrubách. Můžete je totiž vzít kamkoli a k čemukoli. Hodit se budou k pracovnímu kostýmku, k džínům i k letním šatům. Takové univerzální dioptrické brýle nabízí třeba světoznámá značka Vogue.

Když chcete vypadat mladší

Chcete-li si brýlemi ubrat pár let, pak vsaďte na jemné tvary obrub. Trefou do černého budou dnes již takřka ikonické „kočičí“ brýle, které sedí ženám všech věkových skupin. Dodávají dívčí, ale zároveň elegantní a sexy vzhled. Tento nadčasový kousek má ve svém sortimentu řada známých módních značek, a to i ve formě slunečních brýlí. Tak buďte dámou za každé situace!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno