Je ve vašem hledáčku kvalitní školka v Brně? Vyhoví vám soukromá školka Beránek

0

Možná se vaše dítko dostalo do školky v Brně, ale už nyní jste poznali, že nebude tou správnou pro vaše dítě. Možná jste naopak doteď školku nesehnali, ale protože se chcete vrátit co nejdříve do zaměstnání, snažíte se ji najít. A třeba máte dítko, které jste původně chtěli ještě nechat doma, ale protože se na hřišti zapojuje do her dětí, uznali jste, že je čas dopřát mu kamarády, nový druh zábavy, spoustu možností pro rozvoj…

Ať je to jakkoli, vaše dítko ráda přijme soukromá školka Beránek, kterou najdete kousek od centra Brna na adrese Antonína Slavíka 11.

Jedno dítko do školky, druhé do jeslí

Na stejné adrese najdete i soukromé jesle, takže pokud máte třeba dvouleté a čtyřleté děti, můžete je vodit na jedno místo.

Co se týče školky, každý měsíc jsou zde pro děti připraveny nové tematické programy, učí zde děti angličtinu zábavnou interaktivní formou, samozřejmostí je kvalitní stravování dětí v podobě přesnídávek, obědů i odpolední svačinky.

Otevírací doba je od 7:00 hod do 16:30 hod s tím, že vaše ratolest může docházet pravidelně, tedy každý den, nebo zda bude docházet jen ve vybrané dny či spíše půjde o nepravidelnou docházku.

Podívejte se na videa a prostory školky

Na webových stánkách agentura-beranek.cz můžete shlédnout několik videí, která jsou zde k dispozici a podívat se, jak mohou probíhat jednotlivé aktivity dětí ve školce. Také můžete využít virtuální prohlídku a seznámit se s prostory školky blíže.

Služby, které nabízí soukromé jesle i soukromá školka Beránek, jsou vysoce nadstandardní, ať už jde o nejlepší pedagogy, moderní vybavení nebo o individuální přístup k dětem.

V případě, že je dítko umístěno do soukromých jeslí Beránek, získává předností možnost přijetí do soukromé školky Beránek. Více na agentura-beranek.cz.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno