Baby friendly angličtina

0

Ty tam jsou doby, kdy cizí jazyk ovládal pouze vysokoškolsky vzdělaný tlumočník v oboru filologie. Dnes se učí cizí řeči všechny děti školou povinné, a čím dříve se s výukou začne, tím lépe se cizí slovíčka „dostanou pod kůži“. V případě nejmladších dětí se jednoznačně osvědčila metoda Wattsenglish.

Angličtiny se netřeba bát

Domluvit se anglicky je bonus, který se vám v životě neztratí. Angličtina otevírá dveře, a kdo se nechce stát outsiderem, musí alespoň základní konverzaci ovládnout. Stabilní základy cizí řeči vštípí jazyková škola JS FAN, která má kurzy určené těm nejmenším dětem. Angličtina pro předškoláky vyučovaná metodou Wattsenglish pracuje se základními emocemi a dětskou hrou. Děti se za pomoci oblíbených postav Steva a Maggie seznamují s prvními slovíčky, zbavují se ostychu a budují si k cizí řeči pozitivní vztah.

Lektoři, které budou děti milovat

Výuka probíhá hravou formou, za použití obrázků, písniček a edukativních her. Činnosti se během hodiny střídají tak, aby děti bez problému udržely pozornost. V kurzu, který probíhá jednou týdně, je maximálně osm dětí zároveň, takže se anglicky mluvící lektor může pečlivě věnovat každému z nich. Tým lektorů z JS FAN se skládá z rodilých i nerodilých mluvčích. Všichni lektoři disponují znalostí jazyka na vysoké úrovni, mají empatický přístup a pedagogické zkušenosti.

Metoda Wattsenglish je výjimečná

Z hlediska oficialit dosahují minimálně úroveň B2 evropského referenčního rámce pro kurzy nejmenších dětí a úrovní C1 pro kurzy starších dětí a dospělých. Metoda Wattsenglish je zcela unikátní. Výuka anglického jazyka vychází z přirozeného využití lidské tváře v učebnicích a interaktivních videích. Lekce jsou koncipovány formou škola hrou. Jejich obsahem jsou pohádky, písničky, videa, hry či imitování. Děti tak zcela přirozeně gestikulují a vsugerují si základní anglické fráze v souvislosti s určitými situacemi.

Kurzy od jazykové školy JS FAN jsou určeny pro děti od 4 do 15 let, stejně jako pro teenagery. Jsou koncipovány jako roční, s návazností do dalších let. Studenti mají možnost přistoupit v průběhu školního roku a uhradit pouze poměrnou část kurzovného.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno