full screen background image

Jednoduché bělení zubů není protimluv

Také toužíte po zářivě bílém a svůdném úsměvu, ale už předem se děsíte komplikací v podobě vysoké ceny, ztraceného času a osobního nepohodlí? Myslíte si, že žádná jiná bezpečná alternativa k bělení zubů v ordinaci ambulantního specialisty neexistuje? Pak vás rádi přesvědčíme o opaku.

 

Jen 30 minut denně pro báječný výsledek

Dobrým receptem na jednoduché bělení zubů jsou profesionální bělicí pásky Crest. Ty používají stejné ingredience jako odborníci z řad dentistů. Jako bezpečné a prověřené je doporučuje nejenom Americká zubní asociace, ale také množství stomatologů po celém světě.

Vše je maximálně jednoduché a zcela bezpečné. Bělicí páky se snadno aplikují přímo na zuby bez jakékoli další přípravy. Na místě zůstávají pouze třicet minut, během nichž můžete třeba nerušeně relaxovat ve vaně nebo u oblíbeného seriálu. První výsledky jsou viditelné už za tři dny. Stačí se usmát a posílit si sebevědomí reakcemi svého okolí. Nejde pouze o optický efekt, ale o skutečně vybělené  a jako bonus navíc i zdravé zuby.

 

Bělení i pro citlivé zuby

Bojujete s neustálou bolestí zubů nebo citlivých zubních krčků, takže jsou pro vás podobné metody pasé? Neházejte hned flintu do žita, bělicí pásky Crest 3D White Gentle Routine nabídnou pomoc i vám. Bělení jednoduše rozloží na období 14 dnů, zjemní ho a udělají více šetrným. Žádné bolesti ani nepříjemných pocitů se tak nemusíte bát.

 

Bělejší zuby kdykoli a kdekoli

Ať už přemýšlíte o vybělení svého chrupu dlouhodobě, nebo hledáte okamžitou pomoc před významnou životní událostí nebo firemní akcí, bělicí páky Crest jsou ideálním řešením. Účinné složení z Ameriky pomáhá dnes zákazníkům po celém světě. Stačí jen tři dny a uvidíte rozdíl. Nebojte se jít za tím, co skutečně chcete. Vždyť jednoduché bělení zubů máte díky Crest a dosah ruky. Vyzkoušejte ho i vy!
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *