Kam a jak se nalíčit v době nouzového stavu

0

Máte plnou kosmetickou taštičku oblíbených líčidel a zoufáte si, že jste ji již nějakou dobu nepoužili? Změňte to ještě dnes. Poradíme vám, kam se nalíčit i v době nouzového stavu. Dopřejte si péči o své tělo a rozmazlujte se denně. Ani v současné situaci nemusíte zavírat pomůcky k líčení do šuplíku.

Pohodlí v homeoffice

V současné době velké množství lidé pracuje v homeoffice. I když sedíte doma za počítačem, tak to neznamená, že musíte být v pyžamu a s drdolem na hlavě. Oblečte se k práci doma pohodlně, ale zároveň elegantně a líbivě. Vůbec nevadí, že se budete líbit jen sami sobě nebo partnerovi. To stejné platí o líčení. Po ranní hygieně, sáhněte po kosmetickém kufříku a použijte alespoň bb nebo cc krém na sjednocení pleti a řasenku na oči. Uvidíte, že se hned budete cítit lépe.

Procházka se psem

Jdete denně jen na procházku se psem? I na procházce můžete vypadat skvěle. Použijte jemné stíny a naličte se podle módních trendů, které se hodí pro zimní líčení. Nezapomeňte se učesat, případně si vzít oblíbenou čepici nebo baret. Nikdy nevíte, koho na procházce potkáte, vyplatí se to obzvlášť pokud jste stále single a na novou lásku teprve čekáte.

Online svět

Nouzový stav tráví většina z nás doma, schůzky s rodinou a přáteli nejsou možné, a tak se „potkáváme“ jen v online světě. Máte-li navíc homeoffice, tak určitě znáte video hovory přes různé aplikace. V tomto případě je opět ideální doba udělat ze sebe upravenou a sexy ženu, nebojte se inspirovat kouřovým líčením a na kameře vypadat opravdu skvěle. Kromě řasenky vám k tomu pomůže černá tužka na oči, tmavé stíny a nebojte se ani rudé rtěnky.

Líčení pro partnera

Trávíte-li nejvíc času s partnerem, určitě vás poslední dobou vídá nejčastěji v teplácích, v pyžamu nebo celkově v domácím oblečení. Co takhle si i doma obléct sukni nebo šaty a nalíčit se? Těšit se můžete na jeho překvapený výraz a nadšení. I doma si můžete dát rande. Připravte si oblíbené jídlo nebo si objednejte rozvoz, sedněte si ke stolu místo jídla v posteli a zapalte si svíčky pro romantickou atmosféru. Udělejte si jiný večer než na jaké jste dosud zvyklí.

Jen tak pro radost

Pro mnohé ženy je líčení radost. Neodpírejte si ji ani v této době. Naličte se ráno, když vstanete a usmějete se na sebe do zrcadla. Líčení jen tak pro radost vás bude bavit a navíc můžete vyzkoušet nové kosmetický produkty, které jste našli pod vánočním stromečkem.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno