full screen background image

Každý kraj dle svého přání

Klienti jsou vždy pánem, takže to, co si přeje klient je prostě top a lidé by si měli být jisti tím, že přání dle dohodnuté smlouvy a dle dohodnuté spolupráce bude vždy maximálně splněno, a že se nestane to, že by hostesky Praha, hostesky Brno, anebo dokonce hostesky Ostrava neplnily své povinnosti a to, co mají v popisu práce. Eventmodels je schopna vyjít vstříc všem lidem ze všech možných regionů, takže si zde určitě může vybírat opravdu každý. Je samozřejmostí, že o hostesky Praha, hostesky Brno, ale i o hostesky Ostrava bude vždy maximálně postaráno a nestane se, že by spolupráce byla neseriózní. Hostesky hovoří standardně plynně anglicky a rusky, ale také dle přání klienta mohou být poskytnuty i hostesky hovořící francouzsky, španělsky, německy, případně i jinak, a to vše dle požadavku klienta.

 

Absolutní profesionalita a koordinace služeb

Hostesky, jak již bylo zmíněno výše, jsou schopny hovořit plynně celou řadou jazyků. Samozřejmě jim není cizí vybrané chování, profesionální vystupování a distingovaný projev. Samozřejmostí je také atraktivní vzhled, upravené vlasy a nehty, ale také sjednocení kostýmů a oblečení hostesek, které také tvoří ucelený dokonalý dojem. Barva a stylizace kostýmu hostesek je odvislá od loga klienta a barev eventových akcí, takže opět záleží skutečně na klientovi a jeho přáních a tužbách.

 

Souhrn služeb v kostce, které jsou k dispozici

Eventmodels je skutečně všestranná společnost, která je schopna zařídit vše, co si klient může přát. Jakmile si i vy budete přát kvalitní hostesky Brno a atraktivní modelky, neváhejte se obrátit na společnost Eventmodels i vy. Jmenovitě se jedná o služby, které zahrnují u hostesek především rozdávání welcome drinků, předávání cen, vítání hostů, služby šatny, navádění hostů do sálů, přivítání klientů na letišti, doprovázení klientů na golfu a klasické PR služby.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *