Kde najít tip na svatební dárek?

0

Byli jste pozváni svými kamarády na svatbu a rádi byste budoucím novomanželům společně s ostatními přáteli darovali netradiční dárek? Někteří snoubenci pro své pozvané hosty připravují webové stránky, na nichž uvedou inspiraci na svatební dárky, jiní upřednostňují přispění na svatební cestu. Jen málokdo dnes upřednostňuje dárek v podobě vybavení do domácnosti. Díky Firmě na zážitky však můžete Vaším přátelům připravit milé překvapení, které rozhodně nečekají.

 

Jaký vybrat dárek pro novomanžele?

Dárek můžete vybírat podle zájmů snoubenců i podle vlastního vkusu. Patří-li Vaši přátelé k nadšeným fanouškům adrenalinových zážitků, pak u nich velký úspěch sklidíte v případě, že jim jako nečekané překvapení připravíte tandemový seskok, rande v jeskyni nebo třeba projížďku na raftu a e-kole do Bad Schandau. Proplout přitom budou moci nejhlubším pískovcovým kaňonem Evropy a užít si romantickou atmosféru malebného německého městečka Bad Schandau. Výlet začíná v severočeském městě Děčín, kde je možné obdivovat přírodní krásy Česko-Saského Švýcarska. Na elektrokole se projedou po Labské cyklostezce.

 

Darujte nevšední zážitky

Nevšední okamžiky lze zažít také při gastronomických zážitcích, které jsou specifické nejen zaměřením kuchyně ale také prostorem, kde se připravené menu podává. Romantickou atmosféru lze navodit během italského pikniku pro dva s lahví Prosecca, při pojídání sushi nebo pochutnání si na indické degustaci v Zátiší. Na internetovém zábavním portále Firmy na zážitky www.firmanazazitky.cz můžete čerpat také inspiraci na dárky pro muže k nejrůznějším příležitostem. Vašemu partnerovi tak můžete splnit sen voucherem na zážitkový kovářský kurz nebo jízdu ve sporťácích na okruhu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno