full screen background image

Kolekce Baby Gorenje usnadní život novopečeným rodičům

Narození miminka je zpočátku často zatěžkávací zkouškou pro oba rodiče. Než se s malým novorozencem sžijí, jakákoli činnost spojená s dítětem a péčí o něj je nová a stojí mnoho energie se ji naučit. Proto v Gorenje vymysleli „top 5“ dětských spotřebičů, které vstup malého člověka do vašeho života velmi usnadní.

Pochopitelně můžete mnoho věcí dělat tzv. “tradičně”, například vyvařovat kojenecké lahvičky ve vroucí vodě nebo ohřívat příkrmy ve vodní lázni – čas ale neušetříte, spíše naopak. Abyste měli možnost věnovat se pouze svému dítěti a neztráceli drahocenný čas, zamyslete se nad tím, zda si nepořídit k ruce inteligentní pomocníky pro péči o novorozence, kojence a batolata z Baby kolekce Gorenje. Bude se vám hodit každý z nich!

Oceníte především jejich kompaktnost díky které určitě naleznete místo třeba na kuchyňské lince, ale také jednoduchost obsluhy, snadnou údržbu a obzvlášť i to, že jsou vyrobeny s ohledem na životní prostředí, tedy neobsahují žádné škodlivé chemikálie a všechen použitý materiál k jejich výrobě je bez obsahu BPA. Gorenje Baby kolekce byla vyrobena proto, aby váš nový vzrušující život s miminkem zjednodušila a udělala ho pohodlnějším a šťastnějším.

Seznamte se, prosím! …

 

Ohřev během chvilky

Je to moc horké a teď zase moc studené – najít tu pravou teplotu kojeneckého mléka nebo dětského příkrmu je opravdová věda! Když to přetáhnete, můžete svou ratolest popálit, naopak když to nedotáhnete, vaše miminko pravděpodobně odmítne jídlo pozřít. Pak jistě oceníte Ohřívač lahví a dětské stravy model BW330BY z kolekce baby Gorenje. Tento multifunkční pomocník vás nadchne hned ve třech použitích – ohřejete v něm snadno mléko (BW330BY je bezpečný i na ohřívání mateřského mléka, protože v něm obsažené živiny nezničí), využijete ho na ohřev příkrmů n a také pro sterilizaci malých kousátek a dudlíků. Ovládání je jednoduché, stačí k němu jediný knoflík, který slouží k nastavení požadované teploty ohřevu. Kontrolka vás pak světlem upozorní, že proces ohřevu proběhl úspěšně. Nádrž na vodu je umístěna ve spodní části přístroje a je dostatečně velká, není tak nutné ji dolévat před každým ohřevem.

cena: 990 Kč

 

Domácí příkrmy rychle a snadno

S multifunkčním hrncem BFM900BY pro přípravu dětské stravy je příprava domácích přesnídávek a příkrmů zábavou. Jeho pět funkcí vám spolehlivě nahradí více jiných spotřebičů, multifunkční hrnec umí nejen vařit za pomoci páry, ale také sekat, mixovat, ohřívat i sterilizovat. Jediné, co musíte udělat pro přípravu kvalitního jídla pro nejmenší, je umýt vybrané přísady a nakrájet je na větší kusy. Pak už jen dát do nádobky, otočit knoflíkem k zahájení vaření jídla, za 15 minut promíchat a je čas podávat! Protože se jídlo vaří v páře, neztrácí tolik důležité živiny a vitamíny, ale ani zdravou chuť a barvu a vy tak máte jistotu, že vaše dítě dostává v jídle to nejlepší. Nádoba určená na přípravu jídla je opatřená viditelnou stupnicí v ml, takže snadno určíte množství, které potřebujete. Nastavit podle potřeby si můžete i konzistenci pokrmu, od jemné kaše až třeba po pyré s kousky ovoce.

cena: 3 490 Kč

 

Ideální teplota vody? Bez problémů!

Varná konvice K10BY s regulací teploty 5v1 je další neocenitelný pomocník z Gorenje Baby kolekce. Konvice zvládne pět funkcí – uvaří vodu na požadovanou teplotu, napařuje, sterilizuje, udržuje stálou teplotu a ohřívá podle potřeby. V konvici tak lze připravit napařovanou zeleninu, sterilizovat menší kousátka či udržovat lahvičku s mlékem teplou tak, jak potřebujete. Pokud se vaše miminko budí ve stejnou dobu, určitě oceníte také funkci zpožděného startu, u které můžete nastavit čas počátku ohřevu až na 24 hodin dopředu. V noci, nad ránem i kdykoli během dne tak můžete mít k dispozici teplou vodu nebo mléko.

cena: 2 990 Kč

 

Zdravé dýchání!

Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu H17BY zajistí ve vašem domově lepší kvalitu i vlhkost vzduchu. Pomáhá tak chránit vaše dítě i celou rodinu před nepříjemným suchým vzduchem a navíc účinně pomůže při dýchacích potížích i s ucpaným nosem. Optimální kvalita ovzduší povzbuzuje organizmus, snižuje únavu a člověk se cítí nabitý energií. Zvlhčovat se tak stará o domácí pohodu, zdraví i prevenci nemocí. Jeho výhodou je také velmi tichý provoz, který neruší ani ve spánku, a výkon, který se dokáže postarat až o 30 m2 prostoru.

cena: 1 690 Kč

 

Čisté za chvilku

Sterilizovat předměty, které vaše ratolest běžně používá, je způsob, jak chránit jeho organismus před škodlivými bakteriemi, když jeho imunitní systém ještě není dostatečně silný. Kojenecké láhve, lžičky, dudlíky, příbory, kousátka, prsní odsávačky nebo šálky by se proto měli pravidelně čistit. Parní sterilizátor ST550BY od Gorenje z Baby kolekce se o vše účinně postará za pomoci přírodní páry a samozřejmě bez chemikálií. Tato metoda čištění dětských věcí je rychlá, snadná a efektivní. Čištěné předměty jsou navíc sterilní až po dobu 24 hodin, pokud necháte víko zavřené, můžete je tak mít kdykoli připravené k použití.

cena: 1 790 Kč
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *