Kde objednáte v Praze spolehlivou službu strojní čištění podlah.

0
52013498 - floor.

Dobrý den, ráda se podělím o novou zkušenost s úklidovou firmou A SERVIS LIPKA, s.r.o., strojní čištění, impregnace podlah Praha 8, kterou mně doporučila moje dlouholetá kamarádka, která sama s nimi spolupracuje už delší dobu. Máme menší chatu u přehrady, kterou pronajímáme se slevou buď známým, nebo i cizím lidem přes inzerci.

52013498 - floor.

Má celkem šest pokojů a k tomu jídelnu spojenou s maličkou společenskou místností. U ní je samozřejmě i kuchyň, chodba, toalety a veranda. Podlahy jsou převážně kachlové a nebo je tam linoleum. Podlaha už ale vypadala zašle a flekatě. Po dohodě ceny jsme pozvali zmíněnou úklidovou firmu.

Firma se hned pustila do práce a po čištění, použití moderních a zároveň šetrných prostředků, již za mokra vykazovaly naše podlahy viditelné změny k lepšímu a velice mě překvapilo, že se zaměstnancům povedlo vyčistit i letité fleky i od rzi, které tam byly, co si pamatuji. Po vysušení mi doporučili podlahu určitě zakonzervovat průmyslovým voskem.

Po tomto ošetření zářily všechny podlahy čistotou a hlavně jsme jim prodloužili životnost. Samotní pracovníci firmy se ani na chvíli nezastavili a byli sehraní, jejich práce tedy odsýpala a vyčištění všech podlah i s voskováním bylo zajištěno velmi rychle. Jsou to profesionálové, které ráda doporučím.

Doufám, že jsem pomohla potencionálním zákazníkům, které mají o službu čištění podlah Praha zájem. Jejich další výhodou je, že nabízí i spoustu dalších úklidových služeb, jako je čištění koberců, mytí oken a dále, takže pokud budeme například potřebovat umýt okna, nebudeme muset zbytečně vyhledávat někoho dalšího, protože A SERVIS je pro nás zárukou kvality ve všech směrech.

Přidáním mojí kladné recenze bych chtěla firmě A SERVIS poděkovat a všem ji vřele doporučit, protože jsem s tak profesionální úklidovou firmou doposud nesetkala.

Profesionální likvidace, dezinfekce alergenů, roztočů. Čištění koberců Praha 8

A SERVIS LIPKA, s.r.o., dezinfekce roztočů, čištění koberců Praha 8, realizuje svým zákazníkům odborné strojové čištění a tepování koberců Praha rotačním jedno kotoučovým strojem s kartáčem a vysoce výkonným třímotorovým vysavačem s úzkou štěrbinovou hubicí. Metoda strojového čištění dokáže vyčistit i takové koberce, se kterými mají jiné úklidové firmy problémy, a považují ji za nejúčinnější možný způsob, jak koberce kvalitně vyčistit v této moderní době.

10916636 - detail of soft wool carpet, detailed texture background.

Rozdíl v metodách čištění koberců je ten, že kotoučový stroj svým kartáčem rotuje a drhne místa koberce postupně v řadě, takže propere každé čištěné místo několikrát za sebou a opakovaně zapracovává roztok čistící chemie do struktury koberce a následně vykartáčuje ven z podsady koberce na jemné pěně všechny vydezinfikované a chemicky navázané roztoče, alergeny a hluboko usazené nečistoty.

Dlouhé a jemné nylonové štětiny rotačního kartáče vniknou do struktury a češou každé polehlé a sešlápnuté vlákno opakovaně, proto kotoučově čištěný koberec vypadá jako nový, jako kdyby jste ho zrovna koupili a k tomu Vám krásně voní. Zatímco levněji nabízené extrakční čištění koberců koberec na povrchu namočí čistícím roztokem a vysávací hubice jej ihned okamžitě vysaje.

Roztok je stříkán z kobercové hubice před vysávací štěrbinou, takže čistící roztok je na koberci opravdu velmi krátce a je ihned vysán. Žádné další mechanické drhnutí, nebo kvalitní podtlakové vysávání zde není. Proto mají dnes všechny firmy, které koberce čistí extraktorem, nevalné výsledky. Tuto metodu extrakčního čištění používá 90% všech firem, protože náklady na pořízení stroje nejsou vysoké a pracnost čištění je minimální. Kvalitu čištění a účinný čistící záběr nám také zaručuje důležitý prvek při čištění – chemie HDH AR.

Roztok čistící chemie nanáší na koberce, a tak je vydezinfikují a zbaví nečistot. V další fázi použijí kotoučový stroj, který dokonale vykartáčuje povrch koberce, zaručí, že strojové čištění koberců bude velmi kvalitně provedeno a koberec bude dokonale zbaven nežádoucích nečistot. V závěru celého procesu čištění, se koberec důkladně vysaje profesionálním průmyslovým vysavačem, který má úzkou kobercovou štěrbinovou hubici. Vysavačem odstraní vykartáčované nečistoty a vlhkost z koberce, avšak je důležité nechat koberec určitou dobu po čištění ještě schnout, než jej zákazník uvede znovu do provozu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno