full screen background image

Skvrny od jídla čistí kartáčový stroj. Čištění koberců Brno

Velice často vařím špenát, protože ho máme všichni rádi. Někteří ho jedí jen na Velikonoce, ale my minimálně 2x do týdne. Moje děti si ho velmi oblíbily. Jsem za to ráda, protože je zdravý. Nevím, co to bylo přesně za den, ale asi nějaká špatná konstelace hvězd či co. Opět jsem takto vařila špenát a prostě mi vyklouzl hrnec, když jsem jej přenášela z kuchyně do jídelny. Jak jinak, než na koberec. Snažila jsem se to nějakým způsobem vyčistit, ale nepodařilo se mi to. Nezbylo mi nic jiného, než se obrátit na profesionální pomoc.

48227354 - cropped hands cleaning rug with soap foam at home

Na internetu jsem se porozhlédla po nějaké vhodné úklidové firmě na čištění koberců. Našlo mi to spousty firem, z nichž jsem mohla vybírat a porovnávat nabídky a ceny. Nejvíce mě zaujala firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., kartáčové čištění koberců Brno, která nabízí strojové čištění koberců. Vybrala jsem si ji proto, protože má spoustu spokojených zákazníků a kladných hodnocení.

Na centrále jsem si domluvila termín čištění koberce a bez problémů mi vyšli vstříc. V domluvenou dobu přijeli pracovníci firmy a nejdříve koberec prozkoumali, aby věděli, kolik a jakou chemii mají namíchat. Chemii nanesli přímo na skvrnu a po celé délce koberce. Pro správný efekt čištění se musela nechat nějakou dobu působit. Je dezinfekční. Váže tak na sebe veškerou špínu a ničí mikroorganismy ukryté hluboko v koberci. Po uplynutí doby působení chemie začali koberec kartáčovat těžkým kotoučovým strojem, za nímž vznikala pěna s navázanou špínou. Po ošetření koberce z něj odsáli všechnu pěnu speciálním vysavačem.

Byla jsem moc ráda, že se podařilo odstranit skvrnu od špenátu a že koberec krásně voněl. Musím říct, že strojové čištění byla správná volba a když v budoucnu budu opět potřebovat vyčistit koberec, tak už vím, na koho se obrátit. Tímto děkuji firmě A SERVIS za perfektně odvedenou práci a její služby doporučuji všem.

Výškové čištění fasád, mytí oken. Nano impregnace Brno

Jsem již v pokročilém stadiu těhotenství. Ještě než odjedu do porodnice, tak jsem chtěla mít celý dům perfektně uklizený. Moje maminka mi s úklidem pomohla, protože přece jen už nemůžu většinu prací dělat sama. Během týdne se nám povedlo dům krásně uklidit. Jediné, co nám zbývalo, bylo mytí oken. Rozhodla jsem se, že si na tuto činnost objednám úklidovou firmu. Nechtělo se mi totiž říkat mamince. Vím, že by mi jistě vyhověla, ale na našem domě máme spoustu oken. Jejich mytí by jí zabralo spoustu času.

Úklidové firmy jsem hledala na internetu. Je jich tam spousta. Čtení nejrůznějších recenzí mi zabralo celý večer. Nakonec jsem se rozhodla pro firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., výškové čištění fasád, mytí oken Brno. Tato firma měla kladných ohlasů opravdu nejvíce. Další den jsem firmu kontaktovala. Velice milá slečna mi nabídla hned několik termínů mytí oken. Já si vybrala ten nejbližší. Také mi popsala, jak mytí oken jejich pracovníci provádí. Ve stanoveném termínu k nám domů přijeli dva pracovníci A SERVISU. Prohlédli si všechna okna a pustili se do mytí. Nedělali si žádné přestávky a i nabízenou kávu odmítli. Během dvou hodin bylo vše hotovo.

17771867 - modern loft apartment living room interior with high ceiling

Svoji práci začali čištěním parapetů a rámů. Poté vodou a rozmývákem myli sklo. Následně vše setřeli gumovou stěrkou. Po zaschnutí okna vyleštili jen suchým bavlněným hadříkem. Výsledkem jejich práce byla precizně umytá okna, která se nádherně leskla a byla naprosto beze šmouh. Tímto bych chtěla pracovníkům firmy A SERVIS ještě jednou poděkovat. Ušetřili mi spoustu času a starostí. Můj dům je teď dokonale uklizený. Rozhodla jsem se, že už nikdy sama okna mýt nebudu. Vždy, když bude potřeba, tak si objednám mytí oken u A SERVISU. Tato firma je totiž absolutní jednička!


TAG


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *