Když chcete mít v posteli veselo

0

Do postele chodíme především odpočívat a nabrat síly po náročném dni. Stres, pracovní povinnosti, vysoké nároky i málo pohybu však zanechávají stopy a narušují i pobyt v posteli. Pro spánek i pro vše ostatní.

Nejdůležitější pro partnerské hrátky i dobrá spánek je pohodlí. Na malé válendě se sice v nouzi také dá vyspat, o pohodlí ale moc řeč být nemůže. Prostor nabízí pohodlné manželské postele, ve kterých se vyspíte jako v bavlnce, nikde se nemusíte krčit nebo ležet tak, že vás ráno budou bolet záda, naopak se můžete natáhnout jak je vám libo. A místo je v nich samozřejmě i na plnění milostných povinností.

Ty ale často překazí právě stres nebo únava. V dnešní uspěchané době dá mnoho lidí přednost spíše možnosti se vyspat a odpočinout si, než sexuálním výkonům. A pokud už je nálada na intimnosti, může být únava vinna za problémy s nedostatečnou erekcí nebo malým vzrušením. Pak může být řešením vyzkoušet vakuové pumpy, které pomohou s prokrvením penisu a zlepšením erekce. Nemají však využití jen pro muže, zvýšit citlivost mohou i u žen. Odhoďte stud a nebojte se je vyzkoušet, váš milostný život dostane nový náboj a navíc budete i lépe bojovat s únavou. Při sexu, stejně jako při sportu a dalších pohybových aktivitách, se do těla vylučuje hormon štěstí, endorfin. A ten je na boj s únavou i špatnou náladou tím nejlepším lékem.

Někdy se ale stane, že je v posteli pro dva jen jedna nebo jeden. I tak není důvod vzdávat se příjemných chvilek, ať už jde o sexuální uspokojení nebo jen možnost nechat se obejmout. Do velké postele se bez problémů vejde něžný nafukovací chlap nebo žena. Když je nebudete potřebovat, jednoduše je necháte vyfouknout a schováte do krabice, kde budou čekat, až na ně zase budete mít náladu. Zastanou funkci společníka i erotické pomůcky, podle toho, co od nich zrovna vyžadujete. Není tak nutné mít podzimní uplakanou náladu a smutnit, že jste v posteli sami. Nafukovací společník vedle vás bude ležet třeba celou noc.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno