Když si chcete jen tak tvořit…

0
dav

Hledáte ideální vyplnění volného času, které by vám pomohlo zbavit se stresu a vyhnat z postele vaše kreativní já? Ukážeme vám, že nad povedeným dílkem nemusíte trávit hodiny, často si vystačíte jen s několika minutami. Pokud ovšem víte, na jakou výtvarnou techniku vsadit.

 

Obyčejné pastelky? Už dávno ne…

Hledáte ideální odpočinkový program třeba k odpolední kávě? V poledních letech trh s výtvarnými potřebami doslova zaplavily nejrůznější omalovánky (nebo spíše vymalovánky) pro dospělé. Kromě těch klasických, černobílých, jsou dnes k dostání třeba voňavé, třpytkové nebo švédské vhodné pro všechny, kteří si potrpí na skutečně výjimečné výzvy. A stejně jsou na tom i pastelky! Neberte dětem z šuplíku ty jejich a vsaďte místo toho třeba na ty akvarelové, vícebarevné nebo progresa. Obyčejný obrázek se tak rázem změní téměř na mistrovské dílo!

 

Jak velký je váš šuplík na výtvarné potřeby?

A další dobrá zpráva? Pastelky můžete koupit v již hotových sestavených sadách nebo svou sbírku doplnit jen o vybrané odstíny zakoupené samostatně. Nic vám tedy nebrání opatřit si všechny odstíny zelené pro neprostupnou džungli nebo se docela ztratit v záplavě červené v obrázcích rozkvetlých tisícovkami růží. Stačí objevit e-shop specializovaný na výtvarné potřeby, který vám umožní nakoupit přesně to, co právě potřebujete.

 

Úchvatná dílka za pár minut

Máte rádi změnu, ale času nazbyt už příliš ne? Pak si určitě pořiďte dekorativní Washi pásky. I když vypadají jako obyčejná izolepa, potěší vás množstvím vzorů, barev a velikostí. A navíc je beze stop odlepíte z každého povrchu a jsou tak pružné, že si s jejich konci poradíte i bez použití nůžek. Okoukanou vázu, ale i komodu, podlahu nebo stěnu proměníte za pár minut v originální umělecké dílo jako z výtvarné galerie. Budete překvapeni, jak snadné to je!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno