Aplikátor Kuzněcova uleví od bolesti, navodí spánek a navrátí vitalitu

0

I zdraví, mladí lidé nebo sportovci mají své dny. Zatuhlé svalstvo, namožené vazy, unavené tělo si žádají patřičnou péči, aby se dokázaly stoprocentně zregenerovat. Ne každý ovšem doma má osobního maséra, a tak si musí vystačit s obyčejnými pomocníky, kterými může být lázeň s rozpustnými solemi, střídavá studená a horká sprcha, následné zábaly. Ruční masáž částí těla, kam si dosáhneme, vtírání regeneračních olejů, zklidňujících mastí a balzámů rovněž pomáhají dokonalému uvolnění a nastartování do dalších dnů či důležitých sportovních výkonů. Kam ruce nedosáhnou, nastrčí aplikátor Kuzněcova.

 

Kuzněcova podložka existuje ve vícero modifikacích pro konkrétní bolavá místa

Aplikátorem je míněna Kuzněcova podložka s masážními výstupky, které zprvu intenzivně píchají, následně ovšem působí jak po jehličkové masáži uvolňujícím a hřejivým vlivem. Existuje mnoho typů podložek, jež svou plochou přikládáme na postižená místa. Malé polštářky vystačí na šíji nebo ruce či nohy. Větší Kuzněcovy podložky napomáhají uvolnění bederní části páteře, případně celé plochy zad. Podložky mohou být i s pumpičkou, díky níž se nafouknou do tvaru, jenž je nám příjemný.

 

Kuzněcův aplikátor můžete přiložit na jakoukoliv část těla

Látkový Kuzněcův aplikátor s pumpičkou tak můžete použít na kříž, na celá záda až ke krku, anebo pouze na krční oblast pod hlavou. Na podložce můžete i usínat, pokud máte potíže se spaním. Jestliže si zase chcete ulevit od bolesti, po dobu maximálně 30 vteřin přikládejte Kuzněcův aplikátor na bolavé místo, 15 sekund vyčkejte a zase podložku přiložte a přitlačte. Nechce se vám vstávat, jste úplně bez životní síly, chybí vám energie? Na minutku až pět minut po probuzení si pod sebe vstrčte Kuzněcovu podložku, uvidíte, že se hned budete cítit živější.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno