Koho poptat na mytí velkoplošných oken. Výškové práce mytí oken Praha

40

Není tomu ani pár měsíců, co jsem si vzal za manželku svou dlouholetou přítelkyni a v podstatě hned po svatební cestě jsme se stěhovali do nového bytu v centru, především kvůli tomu, že nyní máme zaměstnání oba prakticky za rohem. Našim problémem však je, že oba právě tam trávíme prakticky celé dny, neboť to naše pozice vyžadují.

01 Okna 59Přiznávám bez mučení, že jsme oba po práci v naprosté většině případů tak vyčerpaní, že si sotva zvládneme udělat večeři. Víkendy pak trávíme objížděním příbuzných po republice, takže nám zbývá minimum času na údržbu a úklid domácnosti. Sám nějaké potřebné opravy čas od času zastanu, stejně tak drobnější rutinní činnosti nám problém nedělají, ale máme v bytě obrovská okna (což si na jednu stranu díky světelnosti nemůžeme vynachválit) a ta mýt, to je téměř celodenní brigáda i v případě, že jsme na to zrovna oba.

Sháněli jsme proto úklidovou firmu zajišťující spolehlivé a kvalitní mytí oken. Spolehlivou proto, že jsme nechtěli, aby k nám její zaměstnanci jezdili po večerech, kdy si chceme s manželkou užít klidu a soukromí, ale chtěli jsme jim poskytnout přístup do bytu v době naší nepřítomnosti.

Můj nejlepší kamarád a svědek mi doporučil společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o. a tip to byl naprosto dokonalý. Kvalitu služeb si nemůžeme s manželkou dostatečně vynachválit, stejně tak jejich flexibilitu a vstřícný přístup. No a bát se s nimi o cokoliv, co máme v bytě, rozhodně nemusíme, což nás popravdě trápilo asi nejvíc, ale ukázalo se, že zbytečně. Služby této společnosti tudíž vřele doporučujeme.

Kdo Vám kvalitně vyčistí strojové koberce v Praze do hloubky

Strojové čištění koberců Praha je hloubkové a generální čištění koberců, které zajišťuje společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o. Zákazníkům je zajišťována buď v pravidelných a opakujících se intervalech čištění koberců nebo provedou pouze jednorázové zbavení koberce nečistot. Tuto metodu provádí pomocí kvalitní a účinné chemie Bosch RTS, která pronikne hluboko do struktury koberce.

02 Koberce 59

Kotoučový stroj použijí na rozmydlení této chemie, která naváže veškeré nečistoty ze struktury koberce. Zbytky vykartáčovaných nečistot odsají vysoce výkonným vysavačem. Stupeň znečištění nesmí být podceněn, jelikož se může stát, že když se koberec nechá dlouhou dobu bez vyčištění, tak se již nepodaří zbavit koberce veškerých nečistot.

Čištění koberců Praha se vyplatí pravidelně – prodlouží se tak životnost koberce a předejde se tak zbytečné výměně, která je nákladná jak časově, tak i finančně. Výsledek je v mnoha případech velmi uspokojivý, jelikož strojová metoda je momentálně nejúčinnější metodou na trhu. A SERVIS provádí čištění koberců Praha velmi precizně.

Nabízí také čištění podlah a voskování podlah Praha, denní úklidové práce Praha, odstranění plísní Praha, odstranění graffiti Praha, antigraffiti nátěr Praha, mytí oken a výloh Praha, mytí žaluzií a markýz Praha.

40 KOMENTÁŘE

 1. Mám starší koberec, který je v bytě, kde nám pobíhá i pejsek. Je v něm spoustu chlupů, dokážete i tento koberec vyčistit?

  Luděk Nový

 2. Jak velké množství koberců zvádnete za den vyčistit?
  Právě se stěhujeme, takže na to sháníme firmu.

  Díky. 🙂

  • Dobrý den, zvládneme cokoliv 🙂 Zašlete prosím konkrétní poptávku na náš mail centrala@a-servislipka.cz. Potřebujeme vědět zejména m2 všech koberců, materiál a lokalitu, poté jsme schopni vytvořit objektivní cenovou nabídku.

   Děkujeme a přejeme pěkný den,
   za tým A SERVIS LIPKA s.r.o., Romana Kupcová

    • Máme možnost zařídit pro vás horolezce i plošinu. Pro konkrétní poptávku vám vytvoříme indivudualní finannční návrh, takže nás neváhete kontaktovat emailem na centrala@a-servislipka.cz.

     Děkujeme a přejeme pěkný den,
     za tým A SERVIS LIPKA s.r.o., Romana Kupcová

  • Na náš hotel jezdí A SERVIS okna umývat pravidelně a máme od nich i nanoochranu, a jsme velmi spokojeni, takže doporučuji!

   • Dobrý den,

    velmi děkujeme za doporučení, spokojení klienti jsou naše vizitka. Budeme se těšit na další spolupráci.

    S pozdravem a přáním pěkného dne,
    Romana Kupcová, A SERVIS LIPKA s.r.o.

 3. Děkuji A SERVIS LIPKA, za skvělě odvedenou práci! Dělali nám postavební úklid a byli jsme velmi spokojeni! Spolehlivý a pracovití zaměstnanci. Rádi se na ně znovu obrátíme! 🙂 Doporučuji!

  • Milá paní Málková, velmi děkujeme za doporučení, budeme se těšit na další spolupráci s vámi.

   Děkujeme a přejeme pěkný den,
   za tým A SERVIS LIPKA s.r.o., Romana Kupcová

   • Také vás musím pochválit, koberec byl po vyčištění jako nový, v čem je to kouzlo? Děkuji

    • Kouzelná je naše metoda čištění, strojové čištění, je to velmi spolehlivá metoda. Lepší než metoda extrační. A samozřejmě nesmím opomenout naše šikovné pracovníky!

     Děkujeme a přejeme pěkný den,
     za tým A SERVIS LIPKA s.r.o., Romana Kupcová

    • Dobrý den pane Robertku,

     čalounění na pohovkách čistíme ručně, jelikož je to nevhodnější a nejúčinější metoda, pokud se jedná o čalounění. Na koberce využíváme stroje, ovšem i ty jsou založeny na podobném principu kartáčování. Pokud budete mít o naše práce zájem kontaktujte nás na centrala@a-servislipka.cz.

     Děkujeme a přejeme pěkný den,
     za tým A SERVIS LIPKA s.r.o., Romana Kupcová

 4. Firma A SERVIS LIPKA nám čistila podlahy a koberce a byli jsme velmi spokojeni, doporučila nám je známá, a tak je musíme doporučit dál i my. JInou firmu už bychom nevolili.

  • Jste velmi milá paní Krejcarová,

   děkujeme za doporučení, tak příště se potkáme třeba při mytí oken.

   Děkujeme a přejeme pěkný den,
   za tým A SERVIS LIPKA s.r.o., Romana Kupcová

  • Dobrý den,

   ano čistíme i podlahy a po vyčištění je, na přání zákazníka, ošetřujeme i voskem. Podlaha má delší životnost a lépe se udržuje. . Pokud budete mít o naše služby zájem neváhejte nás kontaktovat, s konkrétní nabídkou, na centrala@a-servislipka.cz

   Děkujeme a přejeme pěkný den,
   za tým A SERVIS LIPKA s.r.o., Romana Kupcová

 5. A SERVIS je velmi spolehlivá a šikovná firma, byla jsem s jejich službami velmi spokojena. Jediné co jsme od nich ještě nepotřebovali bylo odstranění graffiti :)) Jinak mohu vřele doporučit!

  • Dobrý den paní Perská,

   velmi děkujeme za doporučení! Budeme se těšit na další spolupráci s vámi!

   S pozdravem a přáním pěkného dne,
   Romana Kupcová, A SERVIS LIPKA s.r.o.

 6. Dobrý den paní Renneská,

  naše firma využívá na čištění koberců metodu strojovou. Spočívá v čištění koberců kotoučovým čistícím strojem a vysokotlakým vysavačem. Nepoužíváme extrakční metodu čištění, ta je nespolehlivá a mohou po ní vznikat právě, výše zmíněné, fleky.
  Pokud byste měl o naše služby zájem neváhejte nás kontaktovat na centrala@a-servislipka.cz a my už dáme váš koberec do pořádku!

  S pozdravem a přáním pěkného dne,
  Romana Kupcová, A SERVIS LIPKA s.r.o.

 7. Dobrý den,
  mám koberec s vysokým vlasem, který je silně znečištěň. Je šance ho ještě vyčistit, tak aby byl hezký jako dřív? Děkuji za odpověď.

  • Dobrý den, samozřejmě, že šance je, naše metody čistění jsou velmi účinné.

   Kontaktujte nás na mail s konkrétní poptávkou, prosím. Děkujeme

   S pozdravem a přáním pěkného dne,
   Romana Kupcová, A SERVIS LIPKA s.r.o.

  • Dobrý den,
   ano děláme i menší zakázky, záleží odkud jste, jak jsou běhouny velké atd. Naše mailová adresa je centrala@a-servislipka.cz. Můžete nás kontaktovat s konkrétní poptávkou. Děkuji

   S pozdravem a přáním pěkného dne,
   Romana Kupcová, A SERVIS LIPKA s.r.o.

   • Několikrát jsme služeb A SERVIS využili a byli jsme moc spokojeni! Děkujeme. Dřív si brali malé koberce na vyčištění sebou na firmu, nevím jestli to tak ještě dělají..

 8. Dobrý den, jakou metodou koberce čistíte? Znám pouze metodu extrakční a ta mi, tak trochu, koberec zničila:( Děkuji za odpověď.

  • Extrakční metoda je technologie dávno přežitá a naprosto nevhodná pro skutečně dokonalé a kvalitní vyčištění koberce. Vstříknutí chemie do koberce a rychlé odsátí v žádném případě nemůže zajistit kvalitní vyčištění koberců. Používaná chemie není zdaleka tak kvalitní a nemá vůbec šanci působit v hluboké struktuře koberce, neboť zde navíc zcela chybí pečlivé vpravení a rozkartáčování a proto po zaschnutí zůstávají nejen nevzhledné fleky, ale i nevábný tvar.
   Naše metoda je účinná a kvalita této technologie spočívá ve využití silného a přitom velmi šetrného strojového vybavení v podobě kotoučového stroje MAXICLEAN, který pomocí rotačních kartáčů zapracovává aplikovanou značkovou a velmi účinnou kosmetiku FLOORWASH do koberce tak dlouho, dokud neodstraní veškeré i mnohaleté úporně do hloubky zašlapané nečistoty. Tato metoda je skutečně účinná, protože se tato kosmetika spolehlivě vkartáčuje až do samé struktury koberce a kromě všech nečistot bezpečně zlikviduje i jakékoliv zdraví škodlivé roztoče, alergeny a bakterie. Navíc tato kosmetika koberec velmi kvalitně dezinfikuje a provoní.
   A SERVIS LIPKA

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno