Krása v rukou odborníků – jaké zákroky patří mezi nejžádanější?

0

Snad každá žena na svém vzhledu najde něco, s čím není spokojená. Dnešní svět je totiž doslova posedlý touhou po dokonalosti. Dennodenně jsme konfrontováni s perfektními kráskami, které nemají ani tu nejmenší chybičku. Není divu, že se jim chceme alespoň přiblížit a přírodě trochu dopomoct. Díky estetické medicíně se kráskou může stát prakticky kdokoli. Které zákroky patří mezi ty nejžádanější?

 

Omlazující procedury obličeje

Každá žena bez ohledu na věk touží po bezchybné, zdravé a svěží pleti bez vrásek. Čas se ale bohužel zastavit nedá a prožité roky se nám neúprosně vepisují jak do tváře, tak i krku a dekoltu. Díky omlazujícím procedurám a jejich správnému načasování tento proces ale můžete alespoň zpomalit. Na vaší pokožce se tak přibývající léta nemusí vůbec projevit. Největší zájem je v tomto ohledu o botulotoxinové injekce, intradermální výplní, lifting za pomocí nití či laserové ošetření pleti, které nastartuje omlazující procesy v kůži.

 

Operace očních víček

Povadlá oční víčka řeší nejčastěji lidé starší čtyřicet let – a to nejen ženy, ale stále častěji také muži. Mnohdy se totiž nejedná pouze o estetickou nedokonalost, která kazí náš vzhled a zbytečně nám přidává roky, ale také o komplikaci zdravotní. Velký problém představují hlavně horní víčka. Převislá kůže může přepadat až přes okraj víčka a omezovat tak vidění. Oči jsou unavené, pálí, slzí, objevit se mohou také přidružené potíže, jako bolesti hlavy.

 

Zvětšení prsou

Prsa jsou odjakživa považována za symbol ženskosti. Pevná, plná ňadra muže prostě fascinují, působí na ně neuvěřitelně sexy. Proto se jich ženy snaží všemožnými způsoby docílit – od nejrůznějších cvičení a zpevňujících mastí až po plastické operace. Ty zahrnují širokou škálu úprav, jako zvětšení prsou, zmenšení, zvednutí nebo jejich vymodelování do ideálního tvaru. Přestože ještě v 90. letech u nás byl tento zákrok prakticky raritou, dnes se z něj stala celkem běžná záležitost, za kterou se ženy přestávají stydět a hrdě ji přiznávají.

Pokud i vy přemýšlíte nad nějakým vylepšením svého zevnějšku, všechno si důkladně promyslete a rozhodně se neunáhlujte. Přece jen se jedná o zásah do organismu, a to jak z fyzické, tak i duševní stránky. Čas věnujte i výběru samotné kliniky, vsaďte na odborníky, kteří disponují bohatými znalostmi a zkušenostmi. Budete se tak cítit jistěji, eliminujete riziko vzniku komplikací a naplno si pak můžete užívat váš nový vzhled!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno