Nachystejte sukně, léto se blíží

0

Sukně jsou slušivé, pohodlné a hlavně příjemné, zejména v letních parnech. Patříte mezi ženy, které sukně nenosí, protože jsou přesvědčené o tom, že jim nesluší? Vyvedeme vás z omylu – ať už máte silnější nohy, výrazný zadeček či krátké nohy, i vy můžete vypadat v sukni skvěle. Stačí jen vybrat správný střih a délku a máte vystaráno.

 

Mírně rozšířená sukně skryje stehna

Patříte mezi ženy, které jsou od pasu nahoru útlé a trápí je široká stehna, díky kterým postava vypadá asymetricky? Pak vězte, že stejným problémem trpí spousta žen a řešení je jednoduché. Vaše sukně by měla být lehce rozšířená a co nejjednodušší, v tmavých barvách. Když jí doplníte výrazným, upnutým topem, váš vzhled bude dokonalý.

 

Volánky pro chlapecké postavy

Pokud máte spíše rovnou postavu, které chybí výrazný pas a boky, musíte si ke křivkám dopomoci právě oblečením. Slušet vám budou dlouhé volánové sukně, kolové a balónové sukně a výrazné pásky. K tomu zvolte upnutý top s výstřihem a vaše postava bude krásně vyrovnaná. Nezapomeňte i na další ženské prvky, jako jsou podpatky a hlavně šperky – pěkný náhrdelník dokáže divy.

 

Postava ve tvaru jablíčka

Máte větší bříško, širší boky a spíše nevýrazný pas, ale nožky máte jako větvičky? Pak máte postavu ve tvaru jablíčka a slušet vám bude sukně, které vaše nohy ukáže a vykouzlí vám pas. Minisukně zvýrazní vaše přednosti a odvede pohled od problematických partií. Sukně mohou být i do áčka a trošku tak disproporci vyrovnat. Ale pozor na vysoké pasy a na bokovky. Vyzkoušejte raději něco mezi.

 

Přesýpací hodiny mohou mít cokoliv

Pokud máte postavu typu X nebo také přesýpacích hodin, vosí pas a symetrický vršek a spodek, pak máte spoustu možností. Doporučujeme ale nebát se, vosí pas a siluetu zvýraznit a pořídit si sukni až do pasu, třeba elegantní pouzdrovku.

 

Malý vzrůst vs. vysoká postava

Pokud patříte mezi malé ženy, platí, že čím kratší sukně, tím opticky delší postava. Ale nebojte, pokud minisukně nesnášíte, zvolte delší sukni nad kolena, ale s vysokým pasem – i ta vás opticky prodlouží. Pokud jste naopak vysokého vzrůstu, můžete si dovolit sukni až na zem, ozvláštněnou třeba o hluboký rozparek. Sukně můžete nosit i kratší, nad kolena, které vaši postavu krásně zmenší.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno