full screen background image

Krásný účes v pár minutách!

portrait-1320810_960_720

Božské rozevláte vlny vládnou trendům v účesech už dlouho dobu a jen tak nevyjdou z kurzu. Sluší totiž kratším i delším vlasům! Toužíte po nich i vy, jenže vaše domácí kulma je už staršího data nebo si při každém pokusu vytvořit bohatou hřívu spálíte prsty? Pak pro vás má firma Orava výbornou zprávu! Stylová a moderní kulma K-231 se stane velmi rychle miláčkem, kterého nedáte z ruky. Díky ní totiž získáte vlny přesně jako ze salonu!

Kulma Orava K-231 se pro vás chystá na e-shopu www.orava.cz, kde si ji budete moci zakoupit jak v černé, tak i v červené variantě. A proč je tedy tak skvělá? Její hlavní výhodou je, že si při jejím používání určitě nespálíte prsty. To zajistí samonavíjecí systém uvnitř kulmy. Stačí tedy nachystat pramen vlasů a kulma už si jej sama „vcucne“ a díky napařovací funkci vytvoří překrásné vlny. Vlasy vám přitom zůstanou hydratované a pružné a účes vám dlouho vydrží. Vybrat si můžete ze tří časovačů pro volné, pružné nebo pevné a dlouhotrvající vlny. Líbí se vám více natočení vlasů směrem k obličeji nebo od něj? Kulma zvládne oba směry! Vybrat si však můžete i střídavou změnu směru natočení vlasů.

To, jak vám natočení vlasů vydrží, závisí také na teplotě kulmy. Zvolit si můžete z teplot 190, 210 a 230 stupňů Celsia. Až se tedy kulma ohřeje na zvolenou teplotu, kontrolka vám dá vědět, že můžete začít s vytvářením účesu, který vám bude každá žena závidět a každý muž obdivovat!

Nemusíte se bát, že by se vám vlasy zapletly do navíjecího systému. Kulma Orava K-231 má zajištěnou ochranu proti zachycení vlasů při rotaci v hlavici kulmy. Kulma se po 20 minutách nečinnosti přepne do pohotovostního režimu, pokud ji nebudete používat 60 minut, sama se vypne. Kulma se příjemně drží díky ergonomické rukojeti a velmi snadno se ovládá. Napájí se klasicky na 230 V.

 

 

 
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *