full screen background image

Kvalita a spolehlivost nemusí být drahá. Mytí výloh, práce ve výškách Praha 8

50310283 - happy girl looking in a shop window

Hezký den. I já bych ráda napsala něco málo o našich zkušenostech s firmou A SERVIS LIPKA, s.r.o., práce ve výškách Praha 8, mytí výloh, určitě mám co.

Co se otevíral náš obchod na Centru Černý Most před asi 6 lety, tak už tehdy jsme začali s nimi spolupráci. Prodejnu jsme tenkrát měli vedle Globusu, ani velkou, ani malou, tak průměr. Tenkrát jsme měli mytí objednáno od nich jednou za dva měsíce zvenku a zevnitř dohromady, pak to naše vedení změnilo na jednou za tři měsíce. Placení probíhalo hotově, takto si přálo vedení Orsay a firma A SERVIS LIPKA to respektovala. Vždy si jejich pracovník, který k nám chodil roky, donášel s sebou i příjmové pokladní doklady, originál dal nám, kopii si nechal. Cena byla tehdy, tuším, 290 Kč bez DPH.

Pak se však obchodní centrum rozšiřovalo, my jsme byli nuceni se přestěhovat do jiných prostor a větších, výloh jsme pak měli o dost víc. Což znamenalo i vyšší cenu za umývání. Já jako vedoucí jsem proti nebyla, ale naše vedení chtělo šetřit, tudíž se rozhodlo začít spolupracovat s jinou firmou, která nabídla nižší cenu za mytí výloh. Takto to pokračovalo několik měsíců, nebyli jsme však spokojeni, jejich firma moc spolehlivá nebyla a stávalo se, že i tři měsíce jsme neměli výlohy umyty.

Toho prachu na sklech. Několikrát jsme s tím měli problémy ze strany vedení centra, které si toho všimlo a hubovalo nás za to. Smlouvu s nimi jsme tedy vypověděli a vrátili se k firmě A SERVIS LIPKA.

A dobře jsme udělali. Spolupráce opět na vysoké úrovni, spolehlivost pro ně samozřejmá, výlohy pravidelně myty. Nyní si už obchod necháváme mýt opět častěji a jsme spokojeni, už nás ani obchodní centrum za zaprášené výlohy nehubuje a doufáme, že spolupráce s firmou A Servis Lipka bude pokračovat.

Firmu A Servis Lipka tedy mohu jen doporučit!

Vybírám podle recenzí. Odstraňování plísně, graffiti, sprejů. Protiplísňový nátěr Praha 7

Bydlíme v řadovém domě v Praze a během noci nám fasádu domu počmárali nějací pouliční vandalové, kteří si asi myslí, bůh ví jaká to není odvážná a hlavně super zábava. Nejprve jsme poničení majetku nahlásili na policii a podali jsme trestní oznámení, ale bohužel nám to bylo k ničemu, protože žádný pachatel se nenašel a my si to museli nechat odstranit za vlastí náklady.

18120217 - graffiti wall  urban art vector background  seamless hip hop texture

Což se stejně dalo čekat. A když už jsme věděli, že za to budeme muset vyhodit peníze, chtěli jsme se obrátit skutečně na někoho, u koho budeme mít jistotu, že to nebudou zbytečně vyhozené peníze. Nakonec jsme se rozhodli pro A SERVIS LIPKA, s.r.o., Praha 7, protiplísňový nátěr, odstraňování graffiti, která měla na internetu nejlepší ohlasy a která kromě úklidových služeb realizuje i odstraňování graffiti.

Zavolal jsem jim a domluvili jsme se na termínu, kalkulaci a všech ostatních detailech. V daný den k nám přijeli a pustili se do práce. Graffiti se jim podařilo prakticky celé odstranit a jemný barevný stín ještě přetřeli fasádní barvou – vybrali nejvhodnější odstín a přetřeli celou přední fasádu našeho domu do výše oken.

Po nějakých malůvkách potom nezůstaly ani stopy. Pro jejich vynikající servis, kvalitní práci a milé profesionální zaměstnance je můžeme všem, a předně jejich službu odstranění graffiti, Praha vřele doporučit, protože jsem s nimi byl spokojený ve všech ohledech. Firem, které poskytují tyto služby, je dneska mraky, ale těch, které umí opravdu odstranit graffiti je málo, takže doufám, že jsou přidáním své recenze pomohl těm, kteří poptávají tuto službu.


TAG


Jeden komentář u “Kvalita a spolehlivost nemusí být drahá. Mytí výloh, práce ve výškách Praha 8

  1. Smolař Ivan napsal:

    děkuji A SERVIS LIPKA s.r.o. za odstranění graffitu a za nabídnutou antigraffitovou ochranu AGO , využil jsem nabídky ke své velké spokojenosti Ivan

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *