full screen background image

Mastnoty, fleky a skvrny umí z koberců odstranit kotoučové tepování. Hloubkové strojové čištění Brno

46058514 - cute little ginger kitten wearing warm knitted sweater is sleeping on the floor

Kamarádka mě jednou poprosila, abych jí pohlídala její půlroční kočku. Ráda jsem jí vyhověla, navíc jsem měla malou Elišku moc ráda, byla hrozný mazel. Ovšem potom, co jsem ji měla doma, tak jsem zjistila, že je to taky pěkný ďábel, protože s láskou skáče po všem možném a u toho taky ledacos shodí. A jednou se jí povedlo rozlít na koberec červené víno a olej k tomu, které jsem měla nachystané na kredenci na vaření. Snažila jsem se to vyčistit ledasčím, ale pořád to nešlo dolů. Po několika hodinovém boji jsem kapitulovala a začala hledat na internetu nějakou úklidovou firmu.

Pročetla jsem si několik webů o uklízení a úklidových firmách, až jsem se rozhodla pro společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o., silné kartáčové čištění koberců Brno, která měla všude výborné ohlasy a všude psali, že i když jsou její služby o něco dražší, tak to určitě nejsou vyhozené peníze a vyplatí se zainvestovat a najmou si ji. Zavolala jsem na centrálu a s jejími pracovníky jsem se domluvila na termínu a na ceně. Komunikace proběhla naprosto bez problému a v daný den ke mně přijeli dva zaměstnanci.

Na čištění použili strojovou kotoučovou metodu, která s mým kobercem provedla hotový zázrak. Nejenom, že dokázali vyčistit veškeré škody, které zvládla Eliška napáchat, ale koberec celkově vypadal mnohem lépe než předtím – prakticky tak, jako když jsem ho pořizovala. Svou práci provedli velmi rychle a měli vážně vynikající výsledek. Zaměstnanci byli velmi slušní a ochotní, takže za mě určitě maximální spokojenost a přidávám se k ostatním kladným recenzentům na internetu, protože služba čištění koberců Brno od A SERVISU předčila mé očekávání ve všech směrech.

Krystalizace mramorové podlahy. Čištění, hydrofobní impregnace přírodní dlažby Brno

Žiji s mamkou ve starším domě ještě po babičce, kde jsou kamenné podlahy. Rozhodly jsme se, že by bylo vhodné si je nechat vyčistit, hlavně v kuchyni, kde byly okolo linky mastné fleky a těch jsme se chtěly zbavit, protože to vypadalo opravdu hrozně. Jelikož je podlaha ve spodní části domu z mramoru, chtěla jsem, aby přišla do rukou jedině odborníkům. Důkladně jsem si prošla diskuze a se známými jsem se poradila, zda mají zkušenosti s čištěním podlah profesionální firmou. Sama jsem si na internetu přečetla, že samotné čištění kamenné podlahy probíhá krystalizací. Po mém průzkumu jak u kamarádů, tak na internetu, jsem se nakonec rozhodla pro společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o., krystalizace, nano impregnace, čištění podlah Brno a její strojové čištění a renovace podlah Brno.

Firmu jsem kontaktovala a jejím pracovníkům jsem sdělila, co přesně potřebuji, že poptávám krystalizaci podlahy, protože máme v domě starší mramorovou podlahu, kterou bychom chtěli zrenovovat. Ochotně mi vyšli vstříc a domluvili jsme se na termínu. Zaměstnanci A SERVISU přišli a vše důkladně vyčistili. Po pracovnících zůstala krásně lesklá a čistá podlaha. Vypadala jako nová, přesně tak, jak jsme si to s mamkou představovaly.

33756251 - photo of new luxury stylish kitchen

A musím říct, že jsem v takový výsledek vůbec nevěřila, protože přece jen je podlaha stará. Pro lepší údržbu mi nabídli i pravidelné čištění, což jsem nemohla po takovém výsledku odmítnout. Opravdu profesionální výsledek i přístup. Myslím si, že lepší firmu jsem si najmout nemohla, protože najít někoho spolehlivého, koho práce baví, to je v dnešní době veliký zázrak, zvlášť pokud se má jednat i o spolehlivé a milé zaměstnance.


TAG


Jeden komentář u “Mastnoty, fleky a skvrny umí z koberců odstranit kotoučové tepování. Hloubkové strojové čištění Brno

  1. Blanka napsal:

    Zvláštní dárek jsem dostala od rodiny
    Po návratu domů jsem nejprve ucítila jemnou a příjemnou vůni, při vstupu do pokoje mě zarazil na první pohled vzhled našeho koberce,nevěřila jsem vlastním očím,že by rodina zapracovala na čištění koberce?Bané , jako překvapení pro mně objednal manžel tuto službu u A SERVIS LIPKA s.r.o. mile překvapení a perfektní výsledek odvedené práce Děkuji

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *