Kvalitní čištění a impregnace podlah v Praze

1

Odkoupili jsme starší budovu, ve které jsme chtěli začít nový život. K tomu ale byla potřeba spousta řemeslníků a úklidových pracovníků. Na doporučení od kamaráda jsme kontaktovali firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., který s ní má mnoho a jen těch nejlepších zkušeností.

01 Podlaha_vyčištěná_obývák

S touto firmou vůbec nebyl problém domluvit se na rychlém termínu vyčištění podlah. S kvalitou některých řemeslníků to pokulhává a naše budova byla ve velmi špatném stavu. Častokrát jsme tedy museli na řemeslníky čekat i několik dní, aby opravili zdi a jiné věci, které bylo potřeba dát do pořádku.

Problém byl v silném znečištění podlah, které bylo po rekonstrukci ještě horší. Ta nadělala neskutečnou paseku. Na podlaze se objevily zbytky barev po malbách a vápenaté závoje. Vyžádali jsme si pracovníky A SERVISU na obhlídku, aby vyhodnotili situaci a rozhodli, zda je vůbec ještě možné podlahu navrátit do původního stavu. Přijeli a dlouho se rozmýšleli, zda nebude lepší ji vyměnit. Nakonec se ale rozhodli, že ji vyčistí. Nabídli mi, že podlahu vyčistí hned druhý den.

Druhý den se opravdu ihned po příjezdu pustili do práce. Trvalo to docela dlouho. Není ale divu, podlahy byly opravdu silně znečištěné. Pracovníci firmy dělali vše, co mohli. Vystřídali několik druhů chemií, čekali až chemie dostatečně zapůsobí a poté důkladně kartáčovali celou plochu podlahy tak, aby byl výsledek co nejlepší. Sami jsme také čekali na to, jak budou podlahy ve výsledku vypadat. Byla to taková chvilka překvapení. Po vyčištění podlah v celém objektu pracovníci odsáli zbytek chemie s nečistotami vykartáčovanými na povrch. A stálo to za to! Výsledek byl totiž víc než dokonalý!

02 Podlaha_vyčištěná_prázdná_místnost

Po odsátí nečistot a setřením podlahy čistou vodou bez saponátů bylo vše hotovo. Podlahy byly jako nové. Až na jednu místnost, kde byly tak moc poničené parkety, že je musíme nechat vyměnit. Nicméně 99 % budovy bylo perfektně vyčištěno a mně to tak výrazně ušetřilo finance za výměnu podlah. Jsem tedy velmi spokojen a vím, že mohu tuto firmu dále doporučit. Termíny i požadavky splňovali a ten přístup ke mně jako k zákazníkovi? I přes neustále omílané otázky se ke mně chovali velmi mile a byli přátelští.

Práci odvedli skvělou a jestli někdo z vás hledá firmu, která mu splní veškerá přání, tak jak si představuje, tak ať vyzkouší firmu A SERVIS. Ještě je dobré vědět, že nabízí další flexibilní úklidové práce. Její pracovníci k vám přijedou v době, která se vám hodí. Takže klidně i po pracovní době, pokud se vaše znečištěná podlaha nachází ve firmě či v místě, kde nemůžete a nechcete omezit provoz.

1 komentář

  1. dobrý den
    Kvalitní a stoprocentní servis společnosti mohu doporučit , využívám mytí oken a čištění koberců v pravidelných intervalech a opravdu kvalitní práce od společnosti A SERVIS LIPKA s,r,o,

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno