full screen background image

Kvalitní mytí oken, výškové práce a čištění podlah Prostějov

Společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o. poskytuje službu mytí oken a výloh, ve které vyniká již mnoho let. Má kvalitní tým zodpovědných pracovníků a díky použití kvalitních pomůcek a technologií dosahuje perfektních výsledků. Mytí oken provádí tzv. trikem suchého leštění, kdy nejsou použita žádná leštidla, ale na doleštění se  používá pouze 100 % bavlněná plena, kterou je umytá skleněná plocha rozleštěna.

01 Okno_obývák_sedačka

Při mytí oken a výloh pracovníci firmy postupují tak, že umývají nečistoty z oken za použití čistého rozmýváku se saponátem. Až je okno či výloha umyté, vše setřou kvalitní gumovou stěrkou a skleněná plocha se nechá doschnout. Jsou-li okna silně znečištěna nebo je třeba odstranit zatvrdlé nečistoty, které jsou způsobeny polepy či po stavebních akcích, kdy na okně zůstanou zbytky tmelů a silikonů, tak používají pracovníci firmy korundové žiletky s 10 cm dlouhou plochou. Tím je zajištěno, že nejsou okna poškrábána. Je ale potřeba, aby tyto žiletky používal pouze odborně proškolený pracovník.

Služba mytí oken je realizována i ve výškách, a k takovým situacím jsou zaměstnanci firmy náležitě proškoleni dle nařízení vlády o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci na pracovišti s nebezpečím pádů z výšky nebo do volné hloubky. Pro práci ve výšce jsou pracovníci vybaveni buď hydraulickým ramenem nebo vysokozdvižným vozíkem a pro špatně přístupná místa se využívá horolezecká a speleologická technika.

Společnost A SERVIS nabízí realizaci dalších služeb z oblasti úklidu – denní a pravidelný úklid domu, bytu, kanceláře či firmy, úklid po stavbě a jiných rekonstrukčních činnostech, úklidy po malířích, strojové čištění koberců, odstraňování graffiti a nanesení antigraffiti ochrany, čištění podlah strojovou metodou a voskování podlah průmyslovým polymerem nebo odstranění plísní technologií LSG.

02 Okno_francouzské_obývák

Kromě graffiti odstraňují pracovníci z budov také běžné městské spady a prach. Fasády jsou čištěny vysokotlakou vodou s čistící složkou Unisan. Fasády pracovníci firmy čistí také od napadení plísněmi, spory, výkvěty, mechy a houbami. Tyto nežádoucí a zdraví škodlivé mikroorganismy se objevují většinou na severních stranách zateplených domů, kam nedopadají sluneční paprsky a sráží se zde vlhkost. Revoluční protiplísňový nátěr LSG naruší iontovou rovnováhu mikroorganismů a tím zabrání jejich výskytu. Nutno zdůraznit, že se jedná o bezpečný prostředek, který je certifikovaný pro přímý styk s potravinami. LSG nátěr lze aplikovat v interiéru i exteriéru.

Pomocí kotoučového stroje jsou čištěny kromě koberců také podlahy od chemického znečištění, mastnoty, stavebních nečistot a barev. Na generální úklidy se používají zásadité čistící prostředky, na úklidy po stavbách a rekonstrukcích je potřeba zvolit kyselou chemii, která dobře rozpustí vápenné usazeniny, cementové závoje a barvy.  Firma A SERVIS čistí všechny běžné druhy podlah: plovoucí podlahy, dřevěné podlahy, beton, lité podlahy, linoleum, marmoleum, vinylovou podlahu, dlažbu, atd. Kvalitně vyčištěnou podlahu je vhodné navoskovat, podlaha se uzavře a vosk vytvoří jednolitý povrch. Také se snadněji udržuje a je protiskluzová.
6 x komentováno u “Kvalitní mytí oken, výškové práce a čištění podlah Prostějov

 1. Koudelka Karel napsal:

  kvalitní služby společnosti A SERVIS využívám také a mohu doporučit

 2. Josefka napsal:

  Dobrý den
  Chci jen společnosti A SERVIS poděkovat za jejich perfektní odvedenou práci , je moc dobře , že poskytují svoje služby i malým domácnostem a nejen velkým podnikům
  Děkuji Josefka

 3. Olina napsal:

  Kvalitně umytá okna a ošetřená Nano impregnací od společnosti A SERVIS LIPKA s.r.o. je jedna ze služeb které využívám už několik let a k naprosté spokojenosti Olga

 4. Oldřiška napsal:

  Kompletní servis a perfektní práce od společnosti A SERVIS LIPKA s.r.o.
  Služby využívám již několik let a neměnila bych za jinou Oldřiška Plzeň

 5. Hedva napsal:

  Dobrý den
  také musím říci,že i já mám moc dobré zkušenosti se společností A SERVIS LIPKA
  Výlohy jsou umyté jedna báseň,polepy odstraněny, prach ,špína ,šmouhy prostě paráda.Nakonec jsem se dohodla s firmou na pravidelné údržbě výloh a nemusím se už starat .Hodnotím práci této společnosti a jejich pracovníků na 100% PotravinyHedva Prostějov

 6. Kamila napsal:

  dobrý den
  skoro jsem brečela,když jsem uviděla tu spoušť po zednicích, hlavně ta okna,ta už neumyji a tenkrát mi kamarádka řekla o společnosti a bylo to jasné.
  Mávnutím proutu a okna novostavby se lesknou a září novotou … Ani náhodou to jsem si zjednala pracovníky A SERVIS LIPKA s.r.o. skvělá parta si s okny poradila k mé velké spokojenosti Zdravím tímto z Prostějova Kamila

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *