full screen background image

Kvalitní šicí stroj pro vás

Pro mnohé je šicí stroj zbytečným nástrojem, o jehož výhodách se ale přesvědčíte v momentě, kdy potřebujete upravit kalhoty nebo přešít oděvy. Proč platit za tyto služby, i když si je můžete udělat sami v pohodlí domova? Každá správná hospodyňka ocení nejen kvalitní vybavení pro práci s šicím strojem, ale rovněž samotný stroj s mnoha praktickými vlastnostmi. Z čeho vybírat?

Jaký šicí stroj vybrat?

Při samotném výběru šicího stroje dbejte několika zásadních parametrů, jež budete k rychlé a bezchybné práci potřebovat. Zajímejte se o počet šicích programů i konstrukci a technologie, jimiž je stroj vybaven. Například šicí stroj Pfaff Smarter představuje šikovného pomocníka pro profesionální šičky i domácí hospodyňky. Kromě toho, že nabízí 21 různých šicích programů, si vás získá díky své pevné kovové konstrukci a tichému chodu při práci. Pro mnohé mohou být i maličkosti a detaily rozhodující, ale určitě i vás osloví moderní LED osvětlení, automatický navlékáček nitě do jehly a samozřejmostí je i odolný pevný plastový kryt na stroj.

2378

Pro náročné zákaznice

Pro profesionální i aktivní šičky v nabídce nechybí zajímavá novinka letošního roku, šicí stroj Pfaff Smarter s označením 260 c. Tato šicí novinka je vybavena displejem a 27 šicími programy pro širší záběr stroje. Šicí stroj dokáže pracovat i bez pedálů, můžete si během šití upravovat výšku jehly i šířku a délku stehu. Jako všechny modely Pfaffer je i tento vybaven příjemným LED osvětlením, se kterým výborně uvidíte bez zbytečných bolestí a namáhání vašich očí.

Za zmínku stojí rozhodně i další šicí stroje Pfaff. Například novinka, která je k vidění i odzkoušení v kamenné prodejně v Českých Budějovicích, nese označení 150 s. Jako ostatní modely šicích strojů Pfaff nabízí stabilní konstrukci, pevný plastový kryt a příjemné LED osvětlení. U všech strojů vás čeká kvalitní záruční i po-záruční servis od vyškolených techniků. Začněte si užívat moderních technologií a pozvedněte šití na novou úroveň.

pod_2378_2
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *