LEPŠÍ ÚKLID vám vytrhne trn z paty

0

Vánoce a konec roku jsou časem zklidnění, bilancování, radosti, setkávání a nových začátků. Než však magické datum 24. prosince a 1. ledna reálně nastane, strhává se v českých domácnostech i firmách nekonečný kolotoč úprav, náprav, příprav a gruntování. Nejen doma, ale i v zaměstnání je potřeba dát věci „do richtiku“ a mít vše v cajku.

Zejména ženy jsou náročné na kritéria úklidu a pořádku. Snaží se ze všech sil, aby bylo vše dokonalé a přestože jim mužská část populace vždy vtipně říká, že Ježíšek se narodil ve chlévě a ne ve sterilním obýváku a že o Vánocích přijde na návštěvu maximálně tchýně a ne kontrola z hygieny, velký úklid k nejkrásnějším svátkům v roce prostě patří. A odpustí si ho skutečně málokdo. Vždy to tak bylo a vždy to tak bude!

Svěřte se do rukou profesionálů

Abyste na to nebyly samy a mohly se věnovat i příjemnějším věcem, než je „šurování“, neváhejte svěřit úkol generálního úklidu profesionálům. Společnost Lepší úklid s r.o. je úklidová firma, která vám dokáže na zavolání lidově řečeno vytrhnout „trn z paty“. Nezalekne se mytí oken, úklidu po malování, strojového čištění podlah, ani dezinfekce ozonem. Díky vysoké kvalitě nabízených služeb se záhy může stát pravidelná spolupráce, díky níž budete mít byt jako ze škatulky a nebude vás to stát žádnou námahu ani přemrštěné peníze.

Úklidové služby Praha  garantují stoprocentní servis a prvotřídní kvalitu. Výsledná práce pracovníků úklidu je před předáním zakázky do užívání ještě zkontrolována, a tak se nemůže stát, že byste byly s jakostí objednávky nespokojeni. Mimo úklidu domácností můžete profesionální služby objednat pro komerční firemní prostory a není problém zařídit i úklid sněhu v okolí nemovitosti, odvoz suti, úklid po řemeslnicích nebo údržbu veřejných ploch.

Ušetříte náklady

Objednat úklid kanceláří Praha se vždy finančně vyplatí. Za prvé ušetříte finanční prostředky za mzdové náklady vlastních uklízeček, za druhé budou na vaše firemní plochy použity profesionální úklidové stroje, které udělají víc práce za kratší dobu a s preciznějším výkonem.

Lepší úklid s r.o. je úklidová firma, která působí v oblasti úklidových služeb a správy majetku. Na trhu funguje více než 13 let. Poskytuje garantované úklidové služby odborně vyškolenými pracovníky. Využívá nejnovějších trendů a technologií v oblasti úklidu, včetně ekologických přípravků, postupů i třídění odpadu.

Úklidové služby provádí sedm dní v týdnu, ve dne v noci, dle smluvního ujednání. Neváhejte je kontaktovat na telefonu +420 775 588 335. Rádi vám vytvoří nabídku dle vašeho zadání, potřeb a možností. Od této chvíle se již můžete plnými doušky oddávat adventní atmosféře a hodit všední starosti s pořádkem za hlavu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno