Tipy na dárky pro kreativní děti

0

Letošní Vánoce se nebezpečně blíží a přestože byl tento rok ve všech ohledech zvláštní a trochu jiný než roky předtím, nesmíme zapomenout obdarovat naše nejmenší. Co ale ratolestem udělá opravdu radost, obzvláště pokud rády tvoří.? Máme pro vás několik tipů na dárky, které potěší větší i menší kreativní duše.

Dítě výtvarník

Kupujete dárek pro dítě, které si od nepaměti rádo kreslí či něco vymalovává? Pak jsou ideálním dárkem nejrůznější fixy a popisovače. V tomto oboru dosahuje světového renomé společnost Chameleon Art Products původem z Velké Británie, která vyvíjí a vyrábí profesionální psací potřeby, které svou unikátní funkcí inovují trh v oblasti fixů a popisovačů na novou dimenzi. Patentované produkty jsou svým provedením zcela unikátní a jedním fixem lze vytvořit hloubku, rozměr, přechody, zvýraznění, stínování a v kombinaci s použitím nástavce lze přecházet z barvy do barvy. Fixy jsou tak vhodné i pro ty, kteří s kreslením do budoucna myslí opravdu vážně. Set tónovacích fixů Chameleon má nyní v nabídce e-shop pro kreativce Idea Creative, který je exkluzivním distributorem produktů Chameleon v České republice. Navštívit ale můžete i kamenné prodejny, které se nachází v Kladně, Berouně a Plzni.

Dítě hudebník

Je-li vaše ratolest zapálený muzikant nebo k tomu má alespoň nakročeno, máte z čeho vybírat. U starších dětí se doporučujeme zaměřit na tvorbu jejich oblíbených hudebníků. Pořídit tak můžete album nebo stylovou vinylovou desku, případně merch jako třeba mikinu nebo tričko. Je-li pak dítě teprve ve fázi, kdy se začíná o hudbu zajímat a vy víte, že by chtělo třeba na něco hrát, jděte do koupě nějakého hudebního nástroje. Nic nezkazíte například obyčejnou akustickou kytarou. Pořídit také můžete i nejrůznější hudební pomůcky, které jsou k tvorbě hudby potřeba jako stojánek, noty či sadu vymazlených trsátek.

Dítě dramatik

Obdivuje-li vaše dítě filmy a často si doma vymýšlí různé scénáře, které potom realizuje, přineste mu k Vánocům trochu fantazie. Hledejte mezi převleky oblíbených postav nebo doplňky, které se vážou k filmu, na který dítko kouká od rána do večera. Starší ratolesti poté určitě nepohrdnou lístky do kina či do divadla. Vybírejte však dostatečně vzdálený termín s ohledem na aktuální situaci.

Máte-li poté doma dítě, které rádo tvoří ze všeho a vždy, pravděpodobně nejvíce ocení různé kreativní sady a balíčky. Ty můžete doma nakombinovat i sami a zabalit do nich vše potřebné jako nejrůznější drátky, stužky, ozdobné spony. Zauvažovat také můžete nad kurzem oblíbeného tvoření. Jak sami vidíte, fantazii se meze nekladou.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno