full screen background image

Levné čištění a kanalizace provádí firma na slovo vzatá – čistič Viktor

Čištění odpadu a kanalizace lze provádět kvalitně, a zákazníci si nemusí platit za tyto potřebné služby připlácet horentní sumy. Mnohé firmy, řemeslníci a rozliční „hodinoví manželé“ si za svou práci nechají platit skoro zlatem. Žehrají na kritické situace lidí, kteří si je volají v opravdové nouzi, i na to, že v současné době zručného řemeslníka abychom hledali jak pověstnou jehlu v kupce sena. Ovšem čistič Viktor – Miroslav Karpíšek – se ke každému zákazníkovi z Prahy a Středočeského kraje snaží přistupovat stejně a měřit všem stejným metrem.

 

Kolik stojí čištění kanalizace nebo revize videokamerou?

Pro jasnější představu, ceník zahrnující čištění kanalizace, čištění odpadu a revize videokamerou je totožný u všech položek. Za jeden metr vyčištěné nebo zrevidované kanalizace zaplatí všichni zákazníci stejně – 120 korun. A nezáleží, zda instalatéři vyjíždějí do Černošic, Kolína, Brandýsa nad Labem, na Slapy, na Dobříš, na Kladno, nebo operují přímo v některém pražském obvodu. Za příjezd servisního vozu, za expresní dojezd do hodiny, ani za večerní nebo víkendové dojezdy zákazníci neplatí nic.

 

Čištění odpadu Praha probíhá i večer nebo o víkendech

Mohlo by se zdát, že malé obce a městečka mají s odpadem více potíží než hlavní město Praha. Avšak opak je pravdou. Kvůli rozlehlosti tuzemské metropole je čištění odpadu Praha nejnáročnější. Vysoké domy, starší paneláky, zastaralá potrubí i kanalizace poničená povodněmi mnohdy vyžaduje náročnější zásah, než jakého je zapotřebí v rodinném domku, z něhož vede kanalizace do městského odpadu, je třeba vyčistit pouhých pár metrů trubek. Rozhodně se nemůže s oslovením instalatéra otálet. Trubky mohou v mrazu popraskat, během dešťů se ucpat atd. Náklady na následné opravy by tak mohly mnohonásobně přesáhnout částku zaplacenou za včasný zásah.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *