Lifting obličeje za cenu kosmetického ošetření? Ano, je to možné!

0

Začíná se na vaší tváři podepisovat zub času, milé dámy? Tak ho zastavte. Možností máte nespočet!

Zastavit čas nedokáže nikdo, zpomalit projevy stárnutí ovšem ano. Dlouho mladí můžeme zůstat. Kombinací moderních metod korektivní dermatologie a pravidelnou péčí!

 

Ach, ty vrásky

Mladé a krásné bychom zřejmě chtěli být všechny. Čas je ovšem neúprosný. A dává nám to jaksepatří najevo. První vrásky na svém obličeji můžeme zaznamenat už po dvacátém roce života. A s každými oslavenými narozeninami jich přibývá. A ty staré se prohlubují.

 

V padesáti pleť jako ve dvaceti?

Intenzivně však známky stárnutí začínáme řešit mezi čtyřicátým a pětačtyřicátým rokem života, kdy se většinou snažíme minimalizovat mimické vrásky. Postupně se přidávají i povislé koutky, paže i stehna, skvrny na rukou a mohli bychom pokračovat. O nic z toho nestojíme, ba naopak. Snad každá žena by celý život chtěla mít tělo jako ve dvaceti.

 

Zaměřeno na neinvazivní anti-agingové zákroky

Jaké jsou nejúčinnější neinvazivní anti-agingové zákroky? Podle dermatologů jeden „nejlepší zákrok“ neexistuje. Kýženého výsledku podle odborníků můžeme dosáhnout kombinací různých metod.

 

Žádný skalpel, ale obyčejná detoxikace

V každém případě se dnes spíše ustupuje od invazivních zákroků prováděných skalpelem, které ne všechny pacientky zrovna dobře snášejí, a to zdaleka nejenom kvůli dlouhé rekonvalescenci. Mnohem šetrnější a vyhledávanější jsou zákroky miniinvazivní či přímo neinvazivní, ať již se jedná o lasery, výplně, mezonitě a v poslední době populární neinvazivní lifting.

 

Změna po prvním sezení

Neinvazivní lifting obličeje je v podstatě lymfomasáží prováděnou malými skleněnými baňkami. Vrásky se při něm redukují prostřednictvím jemných podtlaků a speciálních lymfatických tahů. Kdo kdy absolvoval klasickou lymfodrenáž, ví, o čem je řeč.

 

Omládněte detoxikací!

Procedura je tak víceméně založená na detoxikaci, tedy zbavení pleti škodlivých a toxických látek, neboť právě ty mají lví podíl na nevalném stavu naší pleti. A i z toho důvodu se první známky zlepšení stavu pleti objeví po prvním sezení. Po absolvování celé kúry, jejíž délka je závislá na celkovém stavu pleti, pak můžete očekávat nejenom zlepšení kvality pleti jako takové, ale i dokonalejší tvar obličeje a dekoltu.

 

Zákrokem nic neriskujete

Vzhledem k tomu, že zákrokem díky jeho přirozenosti nic neriskujete, rozhodně lifting obličeje stojí za vyzkoušení. I jeho cena je velmi příznivá – v olomouckém studiu Body Factory vás momentálně jedno ošetření v délce 45 minut vyjde na velmi slušných 700 korun. To je v podstatě běžná cena klasického kosmetického ošetření! Ještě váháte?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno