Ložnice z masivu je tou nejlepší volbou pro Váš domov i záda

0

Kdo by neměl rád kvalitní spánek. Bohužel se mnohým z nás o ulehnutí do postele a okamžitém usnutí může jenom zdát. Věřte, že dřevěná masivní postel a kvalitní matrace Vám s tímto problémem mohou velmi pomoci.

E-shop Spime.cz se již od roku 2005 stará o náš kvalitní spánek. Jsou přímými výrobci postelí z masivu z českého a německého vysušeného dřeva. Pro výrobu používají moderní techniku, ale spousta úkonů je stále prováděna ručně. Nábytek je následně ošetřen olejovo-voskovou úpravou, která doplňuje přírodnost použitého dřeva. Investice do takového nábytku se vyplatí, jelikož koupí masivní ložnice si zajistíte léta kvalitního spánku. Při pohledu na nabízené sety na webových stránkách Spime.cz Vám bude hned jasné, že taková ložnice bude i luxusní ozdobou Vašeho interiéru.

Laďte svou domácnost do jednotného stylu

Pokud rádi Váš interiér ladíte do venkovského stylu, věřím, že manželské dvoulůžko FIONA pro Vás bude tou správnou volbou. Dodá Vaší ložnici originální vzhled. Pokud se Vám již teď těžko vstává ráno z postele, vězte, že nyní si alespoň občas o víkendu dopřejete celý den v peřinách.

Designová manželská postel CAPRI dodá Vaší domácnosti nejen osobitý vzhled, ale i spoustu úložného prostoru. Nyní už nebudete muset řešit, kam uložit třeba náhradní lůžkoviny pro návštěvu. Je vyrobena z buku či dubu a dodávána v konstrukci z masivu o šíři 12 cm.

Doplňte svou postel o lamelový rošt

Lamelové rošty jsou velmi důležitou součástí zdravého spánku. Zkvalitňují a doplňují tvarovací schopnosti matrací. Díky tomu i šetří životnost matrace. V nabídce na e-shopu Spime.cz najdete také laťový či modulový rošt.

S výběrem nejen postele, roštu, ale i matrací Vám moc rádi poradí přímo na e-shopu, nebo v nejbližší kamenné prodejně např. v Praze, Brně, Hradci Králové nebo Plzni.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno