Má mít u šperků hlavní slovo móda?

0

Lásku ke šperkům si většina z nás vybuduje už v dětství, i když dámy ji mají nejspíše danou od přírody. Měli bychom se při výběru šperků řídit svou představou nebo módními trendy?

Šperky jsou láska

Která z žen nemilovala přehrabování v maminčině šperkovnici, i když nám většinou dala k dispozici jen bižuterii. Cokoli třpytivého a lesklého pro nás bylo zajímavé. Cestou k dospělosti se pak většinou vkus vytříbil a každá žena si našla styl, který jí nejvíce vyhovoval. Tak, jako má někdo rád zlato a jiný stříbro, je tomu i s drahými kameny a designem šperků. Módní diktát nám sice určuje, jaké šperky budou tento rok nejvíce trendy a na které máme raději zapomenout, přeci jen jde ale především o jejich nositele než poslední módu. Mít na sobě něco, co se nám nelíbí, necítíme se v tom a nejraději bychom to ze sebe ihned sundali rozhodně nepřebije fakt, že se jedná o super moderní výstřelek a můžeme rovnou vyrazit na přehlídkové molo. Stejně jako v oblečení, i ve špercích se musíme cítit dobře. Vyplatí se tak spíše investovat do elegance a nadčasového designu, než poslouchat, co zrovna velí móda. Originální šperky jsou výjimečné vždy, a to bez ohledu na to, jaký je zrovna rok.

Jedinečná krása

Často se v rodinách dědí šperky z generace na generaci a přitom ani po letech je nedokážeme označit za nemoderní, spíše naopak. Právě nadčasový design dělá ze šperku jedinečný kousek, kterým okouzlíme své okolí. Hlavní trend ve světě šperků je totiž originalita, pokud tedy chcete zazářit, vsaďte na šperky na míru. Ty jsou vyrobené pro konkrétního člověka, mají svůj jedinečný vzhled a nikde jinde neseženete ten samý kousek. Autorské šperky jsou nadčasové a vhodné pro nošení při slavnostních příležitostech i v běžném dni, záleží především na kombinaci s oblečením. České designové šperky zajistí mnohem více pozornosti, než prsten nebo náhrdelník podle poslední módy. Šperk na míru by měl doplňovat osobnost svého nositele, v návrhu se tak využívají barvy, neobvyklé a výrazné linie či kombinace materiálů. Výsledkem je ale vždy úchvatný a jedinečný šperk, který budete nosit a vytvářet si k němu vztah.

Šperky, které nosíme, vypovídají o našem stylu i o naší osobnosti. Spíše než podle módních trendů vybírejte podle svých preferencí.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno