Mají to krásné ženy v životě lehčí?!

0

Krása žen je jednou z nejvýše hodnocenou devízou ve společnosti. Mnozí tvrdí, že hezké ženy to mají v životě lehčí, i když ony samy si o sobě myslí pravý opak. Svět se tak dělí na dvě poloviny, kdy jedna z nich krásky vyhledává a obdivuje a druhá jim závidí a hází klacky pod nohy.

Pokud chcete patřit k první skupině a být na sebe při pohledu do zrcadla pyšná, musíte pro to něco udělat. Dívka může být od přírody sebe hezčí, ale když o svůj look dostatečně nepečuje, drobné nerovnosti a nečistoty pokožky se chtě-nechtě projeví. S postupem času a věku se ohlásí i první projevy stárnutí, které se nepodaří zamaskovat ani dokonalým make-upem.

Abyste se mohla i ve čtyřiceti cítit na dvacet, je potřeba se o pleť starat s nejvyšší možnou péčí. Dobrým pomocníkem se může stát peeling na obličej a tělo, který odstraní odumřelé kožní šupinky a pleti dodá ztracený šmrnc a lesk. Peeling se užívá v podobě gelu s exoticko-limetkovým koktejlem. Vytváří jemně sametovou vyživující pěnu, jemně myje, pokožku zanechává čistou a svěží.

Svěží citrusová vůně nenechá nikoho na pochybách, že kýžené osvěžení se dostaví ihned po osušení ručníkem. Po aplikaci pomocí prstů s krouživými pohyby, které efekt peelingu ještě znásobí, nechte emulzi zhruba půl minuty působit a pak ji opláchněte vodou. Na mytí používejte jen malý nános gelu. Po kontaktu s vlhkou pokožkou se jeho využitelnost objemově násobí.

Peelingový gel je vhodný pro všechny druhy pokožky a nejlepšího efektu lze dosáhnout v kombinaci se souvisejícími produkty, jako je limetkovo-koktejlový peeling na obličej a sprchový gel. Účinek je viditelný pouhým okem už po několika užitích. Pleť se stává mladistvější a pružnější.

Ať už si o filozofii ženské krásy myslíte cokoliv, jen zdravá a upravená pokožka může být esteticky vnadná a působit dojmem dokonalé elegance. A právě ta většině žen otevírá dveře, i ty, které by jinak zůstaly nadobro zavřené.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno