Masivní postel? Už nikdy nebudete chtít spát v jiné!

0

„Nejsem tak bohatý, abych si mohl kupovat levné věci“, toto známé rčení Tomáše Bati jste již určitě slyšeli. A je to fakt. Každý jsme si zažil spánek v levné posteli, která se tak moc viklala, že jste se báli otočit, abyste nevzbudili nejen partnera, ale celý dům. Spánek je jedna z nejdůležitějších činností člověka a mimo fyzického zdraví má velký vliv i na naši psychiku. Rozvrzaná nekvalitní postel naší náladě určitě neprospěje. Naštěstí Vám přinášíme řešení: kvalitní postele z e-shopu Spime.cz.

Světlý nábytek dodává interiéru pocit jemnosti

Začněme s řadou LAGO, která Vás zaujme už při projíždění kategorie postelí z masivu. Po rozkliknutí Vás okouzlí nejen svým vzhledem, ale i vlastnostmi. Je to postel z masivního tvrdého dřeva s lomeným hlavovým čelem a je nabízena v různých rozměrech i materiálovém provedení. K dispozici je například buk, dub, bříza či javor. Tuto postel, ze které se Vám nebude chtít vylézt, najdete v nabídce s nočními stolky i komodou k uskladnění Vašeho prádla ve stejném designu. Postel z řady LAGO bude dominantou Vaší domácnosti, ale buďte obezřetní – návštěva si do ní prostě nevydrží alespoň nesednout. Přesvědčte se sami nejen na e-shopu Spime.cz, ale i Youtube videu:

Tmavý nábytek dodává pocit klidu

Jste-li milovníkem tmavšího interiéru, skvělá volba bude postel z řady AMOR. Již při pohledu na fotku této postele máte pocit, že je bytelná, a nemýlíte se. Do této postele se nemusíte bát skočit, udrží nejen Vás, Vašeho partnera a děti, přitulit se můžou i zvířecí miláčkové Vaší rodiny a plán na víkend je vyřešený. Navíc splníte název této postele – AMOR.

Udělejte si radost a zainvestujte do sebe a Vaší domácnosti. Dřevěná masivní postel přinese víc, než si myslíte.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno