Stojací zrcadlo s úložným prostorem potěší mladé slečny i zralé ženy

0

Která žena by se ráda nestrojila, nezkoušela si nově koupené šaty, kostýme, nebo nehledala nové kreace, které lze vykouzlit s nově koupenou blůzkou nebo topem? Je často časově náročné vybrat, co k čemu ideálně ladí, a tak trávíme u zrcadla spoustu času. Máte však dostatečně velké zrcadlo? Nebo se v něm nevidíte celá? Nemáte jej vůbec? Ať je to jakkoli, nádherná, velká a kvalitní stojací i závěsná zrcadla, nabízí therese.cz.

Nechte se okouzlit bílým stojacím zrcadlem

Bílý nábytek všeobecně je teď velmi populární, a tak pokud si vyberete zrcadlo Elizabeth de York, nejenže si koupíte skvělého pomocníka do vaší ložnice či šatny, ale zároveň půjde o trendy kousek. Toto šikovné zrcadlo má pod sebou praktický šuplík, do něhož můžete uložit nejrůznější maličkosti. Třeba čepice, rukavice, šátky, šály…

Zrcadlo se dá otevřít, a v něm najdete spoustu místa pro pověšení náušnic, řetízků, odložení prstýnků, náramků, hodinek, ale také pověšení kravat, šátků a podobně. Místa je tolik, že si tady můžete uschovat i dekorativní kosmetiku, jako např. rtěnku, a při zkoušení outfitu si rovnou vybrat i správný typ rtěnky. I v zrcadle najdete další dva malé šuplíčky, do nichž můžete uložit to, cokoli, co potřebujete, ať už vůně, laky na nehty nebo jiné maličké důležitosti.

Aktuálně za jeho nákup můžete ušetřit 400 Kč z původní ceny.

Zrcadlo k pověšení do pokojíku všech slečen

Chcete umístit zrcadlo do pokojíku vaší dospívající dcery, ale máte obavu, že to stojací by mohli její menší sourozenci převrhnout? Vsaďte na závěsný typ, který se jednoduše upevní na stěnu. Vyhovovat by mohlo zrcadlo Anne Sophie. I ono je otvírací a nabízí spoustu prostoru pro uložení všech sponek, gumiček, bižuterie, náramků přátelství, ale i vlastnoručně vyrobených broží nebo jiných šperků vaší dcery.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno