Máte problémy s trémou? I ta se dá porazit

0
10074371 - blond baby playing with puzzle pieces while sitting on a carpet in the living room

Tréma je pro mnohé lidi často obrovskou překážkou v profesním, někdy dokonce i osobním životě. Ale i s tím se dá pracovat – samozřejmě, pro někoho je to snadné, pro někoho horší – záleží na povaze. Ale vždycky se dá něco dělat. A vy pak můžete ostatní oslnit na karaoke nebo udělat skvělý dojem na pracovním pohovoru.

Pokud vás čeká situace, u které jste si jisti, že se tréma dostaví, není nic jednoduššího, než se na ni důkladně připravit. Jednou z metod je vše si to hezky vyzkoušet před zrcadlem. Můžete si zkoušet také různé scénáře, kreslit si různé varianty, prezentaci si klidně projděte dvacetkrát, dokud si nebudete jistí, ale lepší je se opravdu připravit, protože jak se říká, štěstí přeje připraveným. Důležité je taky nemít prázdný žaludek a dostatek spánku. Den před tím, než vás čeká stresová situace a s ní právě i ona nepříjemná tréma, je lepší spíš odpočívat a nesnažit se dohnat na poslední chvíli to, co jste doteď nestihli, protože to většinou vše tak akorát zhorší. Důležité je se dobře vyspat, vyrazte proto před spaním za sportem, který vás unaví a lépe díky tomu usnete a nebudete už nad tím tolik přemýšlet. Důležité je taky umět se odreagovat. Říct si, že to není zas tak důležité. Znáte to, když nejde o život, jde o…

Každopádně pokud se vám nedaří sami sebe přesvědčit, pusťte si film nebo nějakou písničku – tak taky přijdete na jiné myšlenky. Někteří se uvolní dokonce úklidem. Ale pokud by to pro vás byl jen stres navíc, vyhněte se tomu. Pokud potřebujete vyčistit koberec, firma A SERVIS LIPKA, čištění koberců a sedaček Praha 8, to udělá za vás a vám tak zbude více času třeba na film.

Kvalitní čištění fasád, plísně, graffiti. Výškové práce Praha 5

Graffiti je prostě hnus. A ještě víc se mi zhnusilo, když se přes jednu noc objevilo i na našem rodinném domě. Byla jsem pěkně naštvaná, protože to nebylo ani půl roku, co jsme náš dům nově malovali. Chtěla jsem to nechat nově přetřít, ale manžel mi řekl, že to je naprosto zbytečné, že graffiti potom vždycky stejně prosvítá, že si musíme najmout někoho, kdo nám to odstraní. To víte, nadšená jsem nebyla, věděla jsem, že to bude stát a určitě ne zrovna málo. Ale naštěstí jsme měli štěstí na firmu, která se toho úkolu zhostila na jedničku.

45252307 - detail of graffiti on the wall of the old building.

Šlo o úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, čištění fasád, výškové práce Praha 5. Graffiti se jejím pracovníkům podařilo prakticky celé odstranit a jemný barevný stín ještě přetřeli fasádní barvou – vybrali nejvhodnější odstín a přetřeli celou přední fasádu našeho domu do výše oken. Po graffiti skutečně nezůstala ani stopa. Potom ještě zdi natřeli antigraffitovým nátěrem, aby kdyby se to náhodou opakovalo, tak aby to všechno byl mnohem menší problém a i za mnohem méně peněz. Pro kvalitní práci a hlavně velmi milé a ochotné zaměstnance, bych chtěla A SERVIS všem doporučit, hlavně předně službu odstranění graffiti.

Byli jsme vážně moc spokojení, neměli jsme s nimi nejmenší problém, komunikace byla bezproblémová a vykonání práce proběhlo bez sebemenších problémů. Firem, které poskytují tyto služby, je dneska určitě hodně, sama jsem o spoustě dočetla na internetu, ale těch, které umí opravdu odstranit graffiti, je už podstatně míň, takže doufám, že jsem přidáním své recenze pomohla těm, kteří poptávají tuto službu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno