full screen background image

Mytí kastlových oken není pro profesionály žádný problém

Máme kastlová okna a jak mnozí z vás ví, jejich mytí je neskutečný žrout času. Nikdy jsem se na to netěšila, protože jsem věděla, že tím vždycky strávím celý den a večer budu neskutečně strhaná a unavená. Jednoho dne jsem si řekla dost a rozhodla jsem se, že si vyhledám profesionální pomoc. Určitě nejsem jediná, kdo to tak dělá, tak proč se za to stydět.

5863971 - big window showcase wooden interior

Na internetu jsem se porozhlédla po nějaké úklidové firmě na mytí oken. Našlo mi to hodně firem, tak jsem začala porovnávat jejich služby a ceny. Ne každá firma umývá kastlová okna, takže jsem rovnou vyřazovala ty firmy, které se tím nezabývají. Postupně jsem se prokousávala nabídkami, až jsem se rozhodla, že vyzkouším firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., která provádí mytí oken a výškové mytí oken Ostrava. Myje také výlohy a kastlová okna. Navíc má spoustu kladných hodnocení a mnoho spokojených zákazníků.

Na centrále jsem si domluvila termín mytí oken a čekala jsem příjezd pracovníků. V domluvenou dobu dorazili pracovníci firmy a obhlédli si celý dům, aby věděli, kolik oken je čeká. Nejdříve omyli všechny parapety, rámy a kličky. Poté se pustili do samotných skel.

Díky tomu, že máme právě kastlová okna, tak je museli pracovníci A SERVISU mýt ze 4 stran a ne jen ze 2, jak je tomu v dnešní době zvykem. Umyli je vodou se saponátem a pak vše setřeli gumovou stěrkou. Po důkladném oschnutí je nasucho vyleštili jen bavlněnou plenou bez použití jakýchkoliv leštících přípravků.

Museli se pěkně nadřít, ale zase na druhou stranu je to náplní jejich práce. Byla jsem velice ráda, že to nemusím dělat sama, protože by to bylo zase na celý den. Musím ale přiznat, že takto krásně umytá okna jsem neměla nikdy v životě. Výsledek byl opravdu nad moje očekávání. Tímto pracovníkům firmy A SERVIS děkuji za perfektně odvedenou práci a vám všem doporučuji využít služeb této firmy.

Strojová metoda čištění koberců si poradí i se zvířecími chlupy

Před nedávnem jsem potřebovala kontaktovat firmu, která se zabývá čištěním koberců. Dovedl mě k tomu trošku nemilý důvod. Začala se u mě projevovat alergie na zvířecí chlupy. Na přítomnost zvířat jsem byla už od dětství zvyklá, ale alergie na zvířecí srst se mi bohužel nevyhnula.

S přítelem jsme si totiž pořídili kočku, kterou jsme adoptovali z odchytové stanice. Zdál se nám to jako dobrý nápad, protože jsme si chtěli pořídit mazlíčka, který nebude příliš časově náročný. Kočičku jsme měli zhruba tři měsíce, ale posléze jsme ji museli právě kvůli mé začínající alergii dát k rodičům. I když byla již třetí týden pryč, tak alergie nepřestávala. Přemýšlela jsem tedy, čím to může být, že mám pořád projevy alergické reakce.

46058507 - cute little ginger kitten wearing warm knitted sweater is sitting on white carpet, top view point

Na internetu jsem si na toto téma přečetla několik diskuzí a došla jsem k závěru, že si musím nechat všechny koberce v bytě pořádně vyčistit, protože jinak neudělám žádný zdravotní pokrok. Zavolala jsem proto do firmy, kde se specializují na hloubkové a dezinfekční čištění koberců Ostrava od alergenů a roztočů. Jednalo se o firmu  A SERVIS LIPKA, s.r.o., se kterou jsem si čištění koberců v mém bytě domluvila hned na druhý den, což mě velice potěšilo.

Musím uznat, že práce pracovníků A SERVISU byla velmi dobře provedená, protože koberce opravdu zářily čistotou a byly především vydezinfikované od všech, pro mě dráždivých látek. Firmu A SERVIS tedy rozhodně doporučuji všem, kteří mají stejný nebo alespoň podobný problém jako já a musí o své zdraví více pečovat.
2 x komentováno u “Mytí kastlových oken není pro profesionály žádný problém

 1. Radka Malá napsal:

  Dobrý den,

  nabízí vaše firma i pravidelné cykly mytí oken?

  • Barbora Lelková napsal:

   Dobrý den paní Malá,

   naše firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. nabízí pravidelné cykly mytí oken a to 1x za 14 nebo 1x za 30 dní. Je ale možné zvolit si svůj vlastní cyklus, dle Vaší potřeby. Naše firma myje okna i nepravidelně. Pro více informací navštivte naše webové stránky http://www.a-servislipka.cz/ nebo kontaktujte naši centrálu.

   S pozdravem

   Barbora Lelková
   A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *