full screen background image

Není firma jako firma, ale maminky, ty mají vždy pravdu!

Jistě si všichni pamatujete, jak vaše babičky a maminky čistili koberce – kartáčem a mýdlovou vodou. A možná i vy, ještě dnes, svoje koberce takto čistíte. Pro ty z vás, které už nebaví klečet na kolenou a drhnout fleky, mám skvělé řešení! O tom, že existují firmy na čistění koberců, jste jistě slyšeli. Ovšem není firma jako firma a ne všechny služby jsou kvalitní.

5723098 - vacuum cleaner on the floor showing house cleaning concept

Máme doma koberce s vyšším vlasem, a čas od času je přímo nutnost je vyčistit. Zkoušeli jsme již několik firem, ale většina z nich čistí koberce extrakční metodou, což znamená, že vám do koberce napustí chemii, nechají působit, vysají ji a tím to vlastně končí.

Zdravý selský rozum jasně napovídá, že to asi není úplně ono. A když vidíte výsledky po takovém čištění, tak pochopíte proč. Ne náhodou, se tato metoda nazývá – mokrá metoda čištění. Ovšem, co je mokré, nemusí být čisté. A nejen, že koberec je ještě dlouho mokrý, ale po extrakční čistící metodě mohou zůstávat na kobercích i fleky! Bohužel i mě se to již stalo, takže vím o čem mluvím.

Když flekatý koberec tenkrát viděla moje maminka, řekla mi, že jsem si měla vzít raději kartáč a mýdlovou vodu a vyčistit si to sama. A to mi vnuklo nápad. Přece musí existovat jiná metoda, podobná té tradiční-kartáčové. Pod klíčovými slovy, kartáčové čištění a kvalitní čištění koberců Brno, mi na internetu vyběhla firma A SERVIS LIPKA s.r.o.

Když přijeli a viděli můj koberec, ihned věděli která bije. Bylo jim jasné, co fleky způsobilo. Dle všeho se s tím setkávají běžně. Oni sami využívají strojové čištění koberců. Pomocí chemie Bosch RTS, kotoučového stroje a výkonného vysavače mi koberce vyčistili naprosto skvěle. Byl jako nový, nebyl vůbec flekatý a co navíc, byl skoro suchý! Byla jsem nadšená a pozvala jsem hned druhý den maminku na kávu. A co ona na to? ,,No vidíš, já jsem ti to říkala, že máš na to vzít kartáč!“

Výškové čištění, mytí, impregnace oken, fasád. Nano impregnace Brno

Firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. je profesionální úklidová společnost, která funguje také na mezinárodních půdě (Česká republika, Slovenská republika, Německo, Rakousko). Skládá se z týmu profesionálů s dlouholetými zkušenostmi.

9589483 - smiling woman cleaning window sideview

V oblasti úklidových služeb mytí oken Brno realizuje firma zakázky pravidelné a opakující se, ale také jednorázové či nárazové. Intervaly, ve kterých se čištění a mytí oken provádí, si zákazník nastaví sám nebo lze využít naši nabídku cyklů – 1x za 30 dní z vnější strany a 1x za 90 dní z vnitřní strany oken.

Při čištění a mytí oken využívá tým A SERVIS kvalitní pomůcky. Pokud jsou skleněné plochy špatně přístupné, jsou zaměstnanci vybaveni vysokozdvižnou, horolezeckou a speleologickou technikou, na kterou jsou důkladně proškoleni pro práci ve výškách.

V Brně Vám firma zajistí výškové mytí, čištění, odmaštění, odprášení, nano impregnaci log, skelněných průčelí, banerů, světelných reklam, billboardů, prosklených fasád, skleněných lodžií, prosklených balkónů, skleněných stříšek a střech, zimních zahrad, skleníků, světlíků, prosklených stropů, střešních oken, technologických zařízení,  kazetových, sendvičových, plechových stěn, zdí plášťů a opláštění budov, objektů, hal pro obchodní, výrobní, skladovací haly a centra.

Nad obchodními, výrobními, skladovacími podlahovými plochami Vám A SERVIS provede výškové mytí, čištění, odprášení, odmaštění, impregnaci všech rozvodů vody, plynu, elektřiny, vzduchotechniky, klimatizace, nosných prvků, sloupů, stěn, zdí, stropů, příhradových, betonových, ocelových nosníků ve výšce.

Při mytí oken se využívá trik takzvaného suchého leštění, to spočívá v tom, že se nepoužijí žádná leštidla, ale pouze 100% bavlněná textilie, která zaručí, že okna vydrží déle čistá.

Zákazníkům nyní firma nově nabízí tzv. GLP nátěr, který vydrží až 6 let a těchto 6 let není třeba okna umývat.


TAG


2 x komentováno u “Není firma jako firma, ale maminky, ty mají vždy pravdu!

 1. Eliška Mejzlíková napsal:

  Dobrý den,

  ráda bych se zeptala, jak docílíte toho, že je koberec po vyčištění skoro suchý? To je vámi používaný vysavač opravdu tak silný?

  • Barbora Lelková napsal:

   Dobrý den paní Mejzlíková,

   koberec je po vyčištění opravdu skoro suchý, protože námi používaný vysavač je tak výkonný, že odsaje veškerou pěnu a přebytečnou vlhkost. Poté je ale nutné nechat koberec několik hodin doschnout, aby se do něj ještě před používáním nezanášely nové nečistoty. Pokud máte o tuto naši službu zájem a nebo se o této metodě čištění koberců chcete dozvědět víc, tak kontaktujte naši centrálu nebo navštivte naše webové stránky http://www.a-servislipka.cz/

   Hezký den.

   Barbora Lelková
   A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *