Na co si dát pozor, když vybíráme prádlo pro muže?

0

Spodní prádlo si muži občas kupují sami, velmi často ale spoléhají při výběru spíše na své partnerky. Nakupování totiž nebývá oblíbenou mužskou činností. Jak pro ně vybrat to nejlepší prádlo?

Není nic horšího, než když někomu chcete udělat radost novou věcí a on, místo aby ji nosil, uloží ji na dno skříně. Pánské spodní prádlo je citlivá věc a tak při koupi musíme mít jistotu, že bude dobře sedět a tedy že ho muž bude nosit. Vybírat tak musíme s ohledem na mužské preference, oblíbené aktivity i styl oblékání. Proč?

Střih je základ

V sortimentu pánského prádla existuje několik střihů, z nichž jsou nejoblíbenější a také nejčastější tři. Boxerky mají anatomický střih, jsou upnuté, kopírují postavu, poskytují dostatečnou oporu citlivým mužským partiím a řadí se mezi nejvíce sexy prádlo z pohledu ženy. Sluší totiž každému typu postavy a jsou vhodné i pod upnuté oblečení. Trenýrky mají střih volný, se širokými nohavicemi, poskytují tak opravdu velké pohodlí, ale malou oporu, proto nejsou úplně vhodné pro sportovní aktivity. Slipy se v poslední době vrací na výsluní, oblíbené jsou především u sportovců. Nemají nohavičky, dobře padnou a kopírují tvar postavy, jsou anatomicky tvarované a nijak nevadí v pohybu.

Materiál rozhodne

Ptát se muže, jaký je jeho oblíbený materiál spodního prádla, je většinou zbytečné. Málokterý dokáže rozeznat bavlnu od polyesteru a cedulky o složení ani nečtou. Poznají však rozdíl na sobě a to, zda jim je materiál při nošení příjemný nebo ne. Vyhněte se tak spodnímu prádlu z polyesteru a umělých vláken, přednost dejte bavlně, modalu a směsným vláknům.

Design je pak samostatnou otázkou, protože muži většinou volí jen jednobarevné prádlo, případně s proužky. Zkuste také obrázky a veselé barvy a uvidíte, třeba si je zamiluje.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno