Nenechte se zaskočit a ušetřete třetinu nákladů za vytápění ještě dnes

0

Majitelé rodinných domů každým rokem svádí boj o energie. Snaží si zajistit ty nejlepší podmínky k vytápění svého obydlí. To, co se nestihlo v průběhu tohoto roku, se už jen těžko teď dožene. Nezbývá vám nic jiného, než vyčkat a připravit si plány na další rok, nebo snad existuje způsob, kterého by se dalo využít ještě dnes?

Na malou chvíli se zastavme a zapomeňme na veškeré předsudky, společenské dogma a seznamte se s prověřenou stavební technologií. Systém Magmarelax dokáže snížit celkové výdaje za vytápění až o 30 %. Při tom se jedná o ekonomicky dostupné izolační řešení s rychlou návratností a možností přistoupit k realizaci bez ohledu na klimatické podmínky.

Základem tohoto systému je foukaná minerální izolace, která se aplikuje na nejcitlivější místo domu s nejvyšší mírou úniku tepla.

 

Foukaná minerální izolace, o čem to je?

Firma IP Polná nabízí rychlé a finančně dostupné řešení pro všechny typy budov. Základem celé operace je foukaná minerální izolace, která se nanáší v místech nejvyššího úniku tepla. Už ze základní školy moc dobře víme, že teplo pro svou nízkou hmotnost stoupá vzhůru. Pokud mu tedy nezabráníme v průniku, dostane se podstatná část z domu pryč.

Majitelé se tak dostávají do začarovaného kruhu, kdy se teplotu v interiéru snaží udržet zvýšeným zátopem. Úniku nedokáže zabránit ani klasická izolace fasády, jelikož problém se stropem nikterak neřeší. Foukaná minerální izolace se dá využít 3 způsoby.

 

Minerální vlna a izolace střechy

Foukaná minerální izolace je skvělá nízkonákladová technologie, kterou lze použít i v těžko dostupných místech. Pro své typické vlastnosti a způsob realizace dokáže pomoci s ochranou i ve složitém konstrukčním řešení. Pro svou nízkou hmotnost je vhodná i k použití ve starších domech s celkově oslabenou nosností střešní konstrukce. Minerální izolace se na místo určení dostává neinvazivní a zároveň velice šetrnou metodou.

 

Minerální vlna a izolace stropu

Systém Magmarelax je ideálním způsobem ochrany pro rodinné domy s půdou. Foukaná minerální izolace se nanáší do půdních meziprostor nebo dutin, kde zamezí dalšímu průniku tepla do okolí. Izolační vrstva minimalizuje celkové ztráty o desítky procent a navíc se dá zhotovit během 3 hodin za obvyklého chodu domácnosti. Navíc si vystačí jeden dělník, který minerální izolaci na požadované místo nanese hadicemi z míchacího vozu. Bez jakéhokoliv nepořádku a zvýšeného hluku si ještě téhož dne ověříte celkovou prospěšnost izolačního systému. Na obvyklou teplotu interiéru se rázem dostanete za kratší dobu a menším množstvím paliv.

 

Minerální vlna a izolace podlahy

Pakli-že chcete svou půdu zachovat v provozuschopném stavu, pomůže vám stropní systém Magmarelax. Získáte tak nejen úsporné řešení pro aktuální zimní sezónu, ale zároveň si udržíte účelovost půdního prostoru. Stropní systém Magmarelax sestává s nášlapné vrstvy z OSB desek. Ta vám bude zhotovena první den a následujícího dne se zaplní izolační hmotou. Půdní prostor získá ideální klima k vytvoření obytného prostoru i k sušení prádla či odkládání osobních věcí.

Pro další informace o této technologii navštivte internetové stránky společnosti na adrese www.mojeizolace.cz nebo zavolejte na bezplatnou telofonní linku 800 100 533. Zavolejte dnes a získejte osobní návštěvu technika, návrh řešení a nezávaznou kalkulaci služeb zcela zdarma.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno