Nevšední narozeninový dárek pro maminku

0

Blíží se narozeniny Vaší maminky a Vy stále nemáte představu, jakým dárkem byste ji mohli společně se sourozenci potěšit? Letošní narozeniny můžete bez obav zapomenout na stereotypní obdarovávání tradičními dárky a udělejte oslavenkyni radost nevšedním zážitkem. Tipy na netradiční narozeninové dárky najdete zde www.firmanazazitky.cz/netradicni-darky/.

 

Kurz přežití jako narozeninový dárek

Narozeninové dárky v podobě zážitků mají na rozdíl od mnohých hmotných dárků velkou výhodu v tom, že na ně oslavenci vzpomínají rádi ještě mnoho let po obdarování. Zážitkové dárky přináší v sobě také spoustu originality. Netradičním narozeninovým dárkem se může stát také kurz přežití v přírodě. Během kurzu přežití v přírodě si bude moci obdarovaná osoba vyzkoušet na vlastní kůži, jaké to je ocitnout se v přírodě bez jakékoliv pomoci. Kurz naučí každého odvážlivce postarat se sám o sebe. Vaše maminka si bude moci vyzkoušet postavit přístřešek či rozdělat oheň za pomoci křesadla. Laťku odvahy bude moci posunout při slaňování ze skály, šplhání do koruny stromu vysokého třicet metrů. Součástí kurzu je také zdravověda. Po náročném dni si bude moci odpočinout v pravé indiánské sauně, kterou si sama Vaše maminka postaví.

 

Paintball pro celou rodinu

Mladé maminky, ale ani dámy ve středních letech neurazíte dárkem v podobě poukázky na paintball. Paintball se může stát oblíbenou hrou pro celou rodinu. Tato zábavná hra přináší všem zúčastněným nespočet množství endorfinu i velkou spoustu vzrušení. Paintball je skvělou zábavou nejen pro zkušené hráče, ale i pro ty, jež se doposud s touto hrou osobně nesetkaly. Na internetovém portále Firmy na zážitky najdete několik typů paintballových her.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno